Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez gondatlanságnak számít az...

Ez gondatlanságnak számít az orvos részéről?

Figyelt kérdés
Olyan gyógyszert írt fel ami szívbetegeknek nem ajánlott és szívbetegek csak különös körültekintéssel szedhetik és nekem felírta minden szó nélkül.Napokig rosszul voltam a mellékhatásaitól, ha találkozok vele az biztos hogy kérdőre vonom.
2020. júl. 15. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Elvileg tanult farmakológiát, tudnia kellene, hogy melyik gyógyszer mire való, annak mik a lehetséges nellékhatásai.
2020. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még valami, a gyógyszer elhagyása után mikor múlik el az impotencia?
2020. júl. 15. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy tudta-e, hogy szívbeteg vagy. És attól még szedetheti veled ha csak különös körültekintéssel szedheti szívbeteg.Impotencia? Ezek szerint pszichiátriai gyógyszer?
2020. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen antidepresszáns, új orvosom van mert a régit nyugdíjazták.Odaadtam neki a papírjaim amin valószínűleg rajta van, ha azt tudta hogy kényszeres vagyok akkor valószínűleg olvasta azt is.
2020. júl. 16. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben semmi gondatlanság nem volt. Az orvos kockázat haszon elv alapján dönt! Ha pedig mellékhatás jön elő akkor szépen fel kell keresni a kezelőorvost, vagy a háziorvost és gyógyszert váltani ha szükséges, nem pedig telesírni az internetet!
2020. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom rengeteg frusztráció van benned.
2020. júl. 20. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!