Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valaki skizotip szemelyisé...

Van valaki skizotip szemelyiségzavarral ?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy milyen tüneteket él meg. Ritka ez a szemelyiségzavar,de borzaszto tus lenni. Mintha egy másik énem szabályozná a gondolataimat hogy jó e amit mondok vagy csinálok. Meg teljes ürességérzés. Nem tudok élvezni pl egy jo csaladi programot. Úgy látszik a családtagoknak hogy élvezem de közbe teljes ürességérzésem van. Mintha külső szemlélője lennék a helyzetnek. Mint egy robot. Meg beképzelem ,hogy engem néznek és zavarba vagyok beszélgetés közben. Sokszor nem tudom megfogalmazni amit akarok mondani. Mintha szétesne a személyiségem. Van valaki hasonló tünetekkel ?
2020. júl. 21. 20:36
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én is ezzel küszködök.

Minden furay az emberek furáky az egész világ furán van összerakva.

De valójában csakis én vagyok a fura, nem pedig minden más

2021. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Van még itt ebből a 2-3 évvel ezelőtti beszélgetésből valaki? Nekem a fiam skizotíp, 3 éve diagnosztizálták. Azóta hosszú utat járt meg és sokkal jobban lett.
2023. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!