Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy fizikailag es lelkileg is...

Egy fizikailag es lelkileg is bantalmazott feleseg, hogyan tudja visszakapni onmagat?

Figyelt kérdés

Mit kell tenni hogy ismet eros, boldog es hogy minel elobb normalis eletet tudjon elni ?

Hogy lelkileg eros legyen, ez nagyon fontos lenne, hogy pl ne legyenek surun siros pillanatai.

Pszichologust nem, vagyis egyenlore.


2020. júl. 21. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erõs énkép és határok felepitesevel.
2020. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pál Feri videói fent vannak a youtubeon sokat tanulhatsz belőle és megértheted magad, miért kerültél egy bántalmazó kapcsolatba.

Önértékelés, önismeret, társfüggőség, nárcisztikus témákról olvashatsz, videókat nézhetsz. Könyvek A lélek meggyilkolásának száz módja, Örökölt sors.

Jobbulást kívánok 🙂

2020. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszonom mindkettotok valaszat. a 2. valaszolonak pedig kulon koszonom a jotanacsokat, minet megnezem amit ajanlottal. nagyon szeretnem es nagyon remelem lesz valtozas. de eddig hiaba probalkoztam barmivel is, semmi nem segitett, mert annyira rettenetes dolgok tortentek az elmult idoszakban.

arra gondolok, ezen semmi nem tud segiteni, de a felsoroltakkal probalkozni fogok. megegyszer koszonom

2020. júl. 22. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha akarsz privát, de itt is beszélhetünk. 2es voltam
2020. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szia, koszi h ujra irtal, es azt is szinten nagyon koszonom h irhatok Neked...megneztem egy tobb mint 1 oras ajanlott videodat, de kozben is csak a problemamra tudtam gondolni...rettenetes h semmi nem tud segiteni, barmit probalok...most is potyognak a konnyeim...volt parom teljesen tonkretett...elkezdtem szedni olyan vitaminokat amit olvastam segit...

D vitamin es B komplex vitamin...nem veszek eszre meg valtozast

ebredes utan, lefekves elott jogazom, nem segit...tobb hete probalkozok ezzel-azzal, de nem valtoznak az erzeseim...osszetortek a szivemet, lelkemet...

bocsi hogy csak panaszkodom, de tudom h nagyon kell valtoztatnom valamin es minel elobb akarom---ezert kerek tanacsot is

majd irok, ha idod lesz irj, szivesen olvasom soraidat, elore is koszonom es minden jot kivanok.

2020. júl. 22. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia kerdezo. Az elso valaszolod vagyok.

Narcisztikus aldozatkent kemeny melo ujrastrukturalni magad, ezert irtam az enkeped es a hataraid megerositeserol.


Kerlek olvass a narcisztikus emberek szemelyisegerol. Ha megerted, miert hivjuk oket ragadozoknak, egybol rajossz, hogy a gyogyulasod a poszttraumas allapotodbol (ami teljesen normalis) nem lehetetlen, es le merem irni: baromi eros enkeppel es szemelyiseggel jossz ki belole.

Ha ez jelent valamit neked egy ismeretlentol: MEGIGEREM, hogy a narcisztikus exedre ajandekkent fogsz tekinteni a gyogyulasod utan.


En majdnem otthagytam a fogam a bantalmazo, diszfunkcionalis hazassagomban. Es nem is bantam volna, mert az onbecsulesem a nullaval lett egyenlo a vegere.

Nem tanuljuk a kozoktatasban, hogyan vedjunk ki egy narcisztikus embert, hogyan regeneralodjunk belole. Ezt az utat mi magunk jarjuk be. Fuggoseget okoznak, amit konnyu osszekeverni a szerelemmel, de nem az- viszont kiheverni pokoli.

MEGÉRI. <3

2020. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!