Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok mindig szomorú? ...

Miért vagyok mindig szomorú? KB. Másfél hete észre vettem, hogy fáj, szúr a bal mellem, illetve tüdő környékén, és hogy, állandóan szomorú vagyok, de az okát nem tudom.

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen betegségem, nem is történt már egy jo ideje semmi rossz velem. Tudni rólam, hogy olyasvalaki személy vagyok, akinek általában mindig mosoly van az arcán, mindig poénokat süt el, elég csendes, de mikor meg szolalok biztos hogy hulyeseget, amin altalaban nevetnek. Ez mai napig nem változott, viszont belül azt érzem hogy teljesen szomoru vagyok, és nem tudom mit csináljak, forduljak orvoshoz? Esetleg pszichológushoz? Vagy veletek történt már ilyen?

#fájdalom #érzés #szomorúság #ball mell, tüdő körüli fájdalom
2020. júl. 22. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is menj el a háziorvoshoz, derítsd ki hogy mi ez a fájdalom. Aztán ha kiderült hogy semmi komoly, akkor már nem fogsz ezen szorongani.

Legyél sokat a szabadban, sportolj, vagy menj el úszni, olvass stb. találj valami programot magadnak.

2020. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!