Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Helyes a következtetésem?

Helyes a következtetésem?

Figyelt kérdés

Életképtelen vagyok egyedül, a családom vagy az épp aktuális partnerem nélkül már rég az utcán lennék vagy inkább a koporsóban. Nem vagyok képes majdnem 30 évesen az önálló életre, nem tudok fizetni egy albérletet, nem szeretek és nem tudok sokáig egyedül lenni, mindig mások támogatására szorulok (érzelmileg és anyagilag is). Belefáradtam ebbe. Nem akarok mások terhére lenni. Sokszor hallom meg olvasom itt is többek közt, hogy aki felnőtt fejjel nem képes megállni önállóan a lábán, az inkább akassza fel magát. Én is ezt a megoldást látom. Megrekedtem egy 15 éves szintjén, aki igényli még a gondoskodást, de ez lehet, hogy csak a borderline miatt van, ezzel vagyok diagnosztizálva kb 4 éve.

Tehát aki huszonévesen egy tizenéves szintjén van, azzal teszi a legtöbb jót a társadalomnak, ha inkább kiszáll az életből?


2020. júl. 22. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo. Sajnalom, hogy en sem lennek megfelelo szakember a szamodra, mar amennyiben Magyarorszagon èlnèk.


Hatos voltam.

Jo egeszseget kivanok.

2020. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
7es vagyok, egyáltalán nem versenyezni akartam, en örülnek neki a legjobban, ha nem is tudnék erről a fórumról, mert egészséges lennék.. minden nap órákig kínoz az a gondolat, hogy többszörösen mentális beteg vagyok es egy szerencsétlen semminek érzem magam. A családom tele van ilyen emberekkel. Csak elmondtam, hogy veled ellentétben nekem meg a kapcsolat is elképzelhetetlen. Extrém rossz állapotban vagyok, en aztán megértem, ha valaki el akar menni. En is
2020. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!