Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hányan vagyunk itt borderline...

Hányan vagyunk itt borderline személyiségzavarban élők?

Figyelt kérdés

Jó volna megismerni néhány hasonlóan elő embert. Szívesen hallgatnék tippeket esetleg, hogyan kezelitek magatokat, hogyan tudtok bizonyos helyzetekkel megbirkózni. Én sajnos most már elég régóta benne vagyok egy bántalmazó kapcsolatnak induló majd javuló tendenciát mutató de még mindig nagyon sok szenvedéssel járó párkapcsolatban amiből nem merek kilépni mert bár boldogtalan vagyok de a szüleim se szerettek soha ennyire, mint ő és rettegek a magánytól és félek, hogy soha senki sem fog tudni így elfogadni mint ő a betegségemmel.

Remélem találok valakit, aki nem reagál majd ellenségesen a kérdésemre..:)

24/L



2020. júl. 24. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Borderline vagyok nagy valószínűséggel (a pszichológusom még nem merte teljes bizonyossággal kijelenteni) szívesen beszélgetek ha van kedved :)
2020. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En kevert vagyok.
2020. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom.

Borderline, Asperger szindróma, kevert szorongásos zavar.

Van, mikor erősen le vagyok szedálva.

2020. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. kevert személyiségzavar
2020. júl. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én borderline meg valószínűleg bipoláris vagyok. Meg vagyok áldva a jóval. Ha gondolod, írhatsz.
2020. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Arnold901005 ***** válasza:
100%

Szintén borderline (plusz depresszió, szorongás, szociális fóbia).

Szívesen cserélek tapasztalatot, ha van kedved beszélgetni.

2020. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, tudom nem most írtad a kérdést, de én is borderline vagyok, szívesen beszélgetnék veled! 20/L
2020. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!