Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosok mindig azok...

Az öngyilkosok mindig azok lesznek akik olyan beteg sérültek mint amilyen én is vagyok!?

Figyelt kérdés
:-(:-s:-o:'-(.

2020. júl. 27. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Neked mi a bajod ?
2020. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlen. VAN KIÚT belőle. Sokan a gyerekkoruk vagy az eddig átélt dolgok miatt akart az lenni, én is ez akartam miután anyám folyton megvert és érzelmileg zsarolt 10+ éven át.
2020. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi köszönöm szépen a válaszukat kérdésemre mindenjot kívánok önöknek is viszlát.
2020. júl. 28. 19:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Az öngyilkossagnak legalább 10 különböző oka lehet, az egyik közülök gyakran a gyógyithatatlan betegseg sajnos igen; Ezen kivul van a veget ert kapcsolat miatti öngyilkossag; egy szeretett elvesztese miatt öngyilkossag; halál közeli elmeny miatti öngyilkossag, öregedes/fizikai teljesitmenycsökkenes miatti öngyilkossag, szegenyseg, vagy nagyobb vagyon elvesztese miatti öngyilkossag, megerőszakolás, zsarolás, fenyegetes, megalázás, munkahely/kereset elvesztese miatti öngyilkossag, a teljesseg igenye nelkül, de ezek a leggyakoribbak;

A betegseg / tartós egeszsegkárosodás miatti öngyilkosság talán az az egyetlen indok, ami nem teljesen mentális okokból ered, a többi az szinte mindig, remelem azert nem leszel öngyilkos ;( eleg volt már, 1960 1990 között vezettük a világranglistát

2020. aug. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!