Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez nálam?

Mitől lehet ez nálam?

Figyelt kérdés
Néha hirtelen amikor valami pl nem úgy van ahogy azt elképzeltem vagy csak történik egy apróság (pl ha a párom este előfordul tőlem alvás közben vagy ilyesmi) akkor a sírás jön rám, minden apró kis viccen megsértődöm pedig nem szeretnék. Van hogy semmi nincs de a semmiből hirtelen a jókedvem áltvát szomorúságba egyik pillanatról a másikra. Régen nem ilyen voltam, akkor erős voltam, laza stb de kb most fél éve ez a helyzet, és a környezetem is észre vette hogy túlérzékeny vagyok, régen pedig pont az ellenkezője voltam, néha úgy érzem hogy semmi sem jó, borzalmas kedvem lesz kis dolgoktól is, vagy épp a semmitől. Hogy nyerhetném vissza az előző "személyiségem"?. Mit tudnék ez ellen csinálni? Amikor így érzek annyira hirtelen jön a szomorúság, szorítja a torkom, alig kapok levegőt. Ez általában rövid ideg tart aztán "visszaállok". Mi lehet ez?
2020. júl. 29. 13:34
 1/5 Manoka8528 ***** válasza:
73%
El kellene menned egy vérvételre.Lehet szórakoznak veled a hormonjaid.
2020. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom miert lett lepontozva az elso valaszolo, pedig nem irt hulyeseget. Pajzsmirigyproblemak is okozhatnak ilyen tuneteket. Ha kizarhato a szervi ok, akkor viszont erdemes pszichologus segitsegevel feltarni a lelki okokat. Lehet tortent valami trauma veled gyerekkorodban, amit valami jelenbeni tortenes aktivalt.
2020. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, erre még nem gondoltam eddig.
2020. júl. 29. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
En Borderline szemelyisegzavaroskent ilyen impulziv vagyok, de kicsi gyerek korom ota. Szoval ha ez csak ugy jott, vagy ahogy irtak, szervi oka van, vagy egyfajta szorongas, ami igy nyilvanul meg.
2020. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felborult a hormonháztartásod, mert babát vársz.
2020. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!