Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Ezt már nem birom.

Mit tegyek? Ezt már nem birom.

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt volt egy barátom ő volt az első, lényeg a lényeg itthin utálták majd egyszer terhes lettem tőle. Azt ami akkor itthon volt amikor kiderült senkinek nem kívánom. Egész nap ordibáltak velem, hogy el kell vetetnem és hogy nem találkozhatok a barátommal sem.

Közben állandó risszullétek kínóztak mert épp egy műtétre vártam.

Egész nap sírtam legszívesebben meghaltam volna.

Elvetettem a babát és szakítottam a barátommal.

Azóta romokban vagyok, nem merek emberek közé menni egyedül a szobámban érzem magam a legjobban.

Egész nap csak ennék mert az az egyetlen boldogságom.

Ma kint ettem a konybába majd mondtam anyumnak hogy kívánok egy ételt erre elkezdte nekem, hogy terhes vagy akkor viszleg megint a kórházba.

Ez hihetetlenül rosszul esett nekem, akkor sem számított én mit érzek mit akarok arról nem is beszélve, hogy azóta képtelen vagyok bárkivel is lefeküdni.

Úgy érzem, hogy irányítani akar folyton nincsen saját életem és elcsesztem az egészet mert engedtem, hogy az legyen amit én nem is akartam.


Mit tegyel, hogy valaha még normális életem lehessen ahol boldog is vagyok nem csak úgy napról napra vagyok de minek.


2020. júl. 29. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2020. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna elvetetned a babát, de most már mindegy...Hány éves vagy? Van munkád? Az első lépés, hogy költözz el minél előbb, akár albérletbe.
2020. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Pszichológus.

2020. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nehéz és összetett kérdés, ahol a normális állásfoglaláshoz nagyon nagy szükség lenne arra, hogy tudjuk hany éves vagy.
2020. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25 vagyok
2020. júl. 29. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:

20 évesen már nem lett volna joga beleszólni édesanyádnak a döntésedbe, ugyanakkor nagyon nagy kérdés, hogy hogyan boldogultál volna egy kisbabával ilyen fiatalon, esetleg akkor, ha a párod támogat, erről nem írtál, hogy így lett volna-e. Ha nem tudott volna támogatni, és a családod se lett volna olyan helyzetben, akkor én édesanyádat is meg tudom érteni, mert a baba nem olyan környezetbe érkezett volna, ahol mindent megkaphatott volna.

Ettől függetlenül megértelek, hogy ez egy veszteség számodra, amit meg kellene gyászolnod, majd elengedned, mert sajnos most dédelgeted és emiatt nem tudsz szabadulni. Azt javaslom, hogyha van erre lehetőséged, költözz külön anyukádtól, mert az biztos nem tesz jót, hogy napi szinten szembesülsz vele és még csak beszélni sem lehet róla. Emellett pedig keress egy szakembert, aki segít téged a gyászban, mert később, ha szeretnél gyereket, ez gátolni fog téged abban, hogy megfoganjon. Nagyon sok erőt kívánok neked ehhez.

2020. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs joga anyukádnak ilyet tanácsolni, hogy vetesd el a babát és hagyd el a párod. Biztosan megoldottátok volna a pároddal valahogyan. Elsőkörben vele kellett volna ezt megbeszélni. Önállósodj, légy tevékeny pl. barátokkal találkozz, és munka/suli stb., hogy ne függj annyira pénzügyileg a szüleidtől(gondolom ez volt az elvetélés oka).
2020. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!