Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mit jelenthet? Mindig az...

Ez mit jelenthet? Mindig az öngyilkosságra gondolok!

Figyelt kérdés
már hónapok óta valamiért az öngyilkosság forog a fejemben...de nem tudom miért. Nem szeretnék meghalni, de mindig eszembe jut. Kivéve ha nagyon el vagyok foglalva, de néha akkor is. Már azt hiszem őrült vagyok. Van hogy magam elött látom szinte ahogy megölöm magam...mitől lehet?? 16/F
2010. aug. 3. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán szembe akarsz nézni valamivel.

Valami olyasmivel, ami túl nagy, túl hatalmas, és erős, de az utad keresztül vezet rajta.

Az életben számtalanszor meghalunk és újjászületünk, és ehhez nagy bátorság kell. Ha sikerül megtanulnod magad újjászülni, csodálatos életed lesz, és elkerülheted azt, amit a legtöbb ember csinál az életben: befagyasztja a jelent, a múltat és megáll a fejlődésben.

Nézz szembe a halállal, mert az egy természetes dolog, éld át gondolatban, hagyd, hogy a fantáziád szárnyaljon!

Gondold végig, hogyan csinálnád, milyen érzés lenne meghalni, mit gondolnának a többiek.

Vegyél részt a saját temetéseden, érezd, amit a szeretteid éreznek, azután gondold el, milyen életet kezdenél utána, ha tehetnéd.

Fordulóponton el kell temetni a régi, halott dolgainkat, és el kell képzelni az újat, a leendő életet.

Te mit temetnél el és mit vinnél magaddal?


(eseleg elolvashatod Oshotól a Halál, a képzelt ellenség c. könyvet, vagy elmélyedhetsz egy kicsit a tibeti írásokban.)


Ui: én egyszer véletlenül egy spontán regressziót éltem át, amikor az jutott eszembe, hogy én bizony tudom, milyen érzés egy késsel szíven szúrni magamat...

Egy előző életem jött elő, amiben ezt követtem el, és amikor láttam, miért is tettem, hirtelen megértettem egy csomó dolgot, ami akkor a jelenemben körülvett.

Ne félj meghalni, és akkor nem fogsz félni élni sem.

sok sikert!

2010. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kényszergondolatok.

Az őrültek általában nem tudják magukról, hogy azok.Próbáld elterelni a gondolataidat.Nem szabad vele foglalkozni, mert akkor tényleg bekattansz.

2010. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!