Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ne gondolja...

Mit csináljak hogy ne gondoljak mindig arra hogy miattam lett öngyilkos a hugom?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon jóban voltunk csak mikor ő elköltözött a barátjával akkor már nem beszéltünk ő nem hívott én sem hívtam ez volt kb 5 évig utána haza költözött és olyan volt mint egy idegen nem is tudtam vele miről beszélgetni. Én nem vettem észre rajta hogy valami olyan nagy baja lenne csak hogy rossz kedvű, sokat dolgozok nagyon. Egyik nap mikor otthon voltam ő jött volna beszélgetni nekem meg nem volt hozzá kedvem mondtam hogy hagyjon békén aludni akartam megsértődött elment másnap haza jött részegen aludt és megint eltűnt valami haverokkal buliba onnan kórházba vitték ittak és gyógyszereket is szedett be. Ez 3 hónapja volt de még azóta minden nap eszembe jut és hogy erről én tehetek.

2020. aug. 3. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nem a te hibád. Nagyon nehéz észrevenni ha valaki ilyesmire készül. Ráadásul nem miattad tette. Nem miattad volt depressziós.

Javasol keress fel egy pszichológust aki segít neked feldolgozni a dolgot, mert itt nem igazán tudunk neked jól segíteni.

2020. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem te tehetsz róla, az ő döntése volt.

Az meg a te döntésed, hgy adott pillanatban nem beszélgettél vele. Megvolt rá az okod, és ha még élne a testvéred nem is éreznéd hibásnak magadat miatta.

Persze, ha lehet, figyeljünk arra, aki esetleg valami fontosat mondana, de ez nem sikerülhet mindig.

Viszont a végső döntést a húgod hozta meg. Gyógyszert vett be, és ivott rá. Lehet, hogy nem is akart meghalni szegény, ki lesz öngyilkos egy buliban? Nekem inkább balesetnek tűnik. Rosszul számolta ki a hatást.

2020. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem miattad halt meg,viszont elhiszem, hogy hiányzik.

Nekem a testvérem még él, de mióta mentális beteg lett, totál elveszítettem. A gyógyszerektől totál kattos lett. :/

2020. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!