Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek szuksegem van...

Szerintetek szuksegem van pszichologusra?Tobbi lent👇🏻

Figyelt kérdés
Általában magányos vagyok és ezt a családom is észrevette, sok bantas ert az iskolaban es nagyon megviselt. Nincs akivel megbeszelhetnem mert senki nem hiszi el. Iskolat valtottam gondolom ez volt a problema. Nem tudtam beilleszkedni es mindenki szemetkedett velem igen,az osztalyfonok is. Gondolkoztam mar ongyilkossagon de mindig volt valami amiert szivesen eltem. Es arrol sem tudott senki amikor nagyon mely ponton voltam. Volt amikor hazajottem a sulibol es egesz allo delutan csak sirtam. En ugy erzem hogy valami fele “terapiara”/pszichologushoz kene jarnom de amikor tisztabban gondolkozok akkor meg ugy erzem hogy nem. Sokszor eszreveszem magamon hogy az ongyilkossaggal “ viccelodom” tehat ugymond rejtett jelzeseket es celzasokat adok hogy nincs velem rendben valami.
2020. aug. 4. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Ha hiszel benne, akkor igen van rá szükség.

Ha nem hiszel benne, akkor ne pazarolj időt rá. Inkább találd meg önmagad a megoldást.

2020. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szükséged van rá. Ha másért nem, azért, hogy segítsen eldönteni, hogy az ő segítségére van-e szükséged, vagy másvalamire. Keress egyet!

[link]

[link]

2020. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!