Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezelik a speciális a...

Hogyan kezelik a speciális a fóbiákat, például adott tárgytól vagy állattól való fóbiát?

Figyelt kérdés
Főleg olyasvalakinek a válasza érdekelne, akinek volt ilyen problémája és kezelték sikeresen vagy sikertelenül.

2020. aug. 9. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt hagyjok egy ❤-et,mert érdekelnek majd a válaszok
2020. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fokozatos hozzászoktatással.
2020. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2020. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elég fura de én a tengerisünöktől rettegek/rettegtem nagyon még úgy is hogy volt rajtam tengericipő vagy ha a vízpartról néztem őket még akkor is. Tudtam hogy nem bánthat nem mozog ki lehet kerülni de mégis nagyon sokszor pánikrohamom is volt. Ami nekem leginkább segítet, hogy nagyon sokszor elmondtam magamnak, hogy erős vagyok és kikerülöm odafigyelek nem lesz semmi bajom ilyenek.. Azóta is kissé félek tőlük de rengeteget javult az állapotom és már kevés nyugtalansággal ugrándozok, úszok át felettük
2020. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy pszichológus általában megfelelő "gyógymódot" tud adni, illetve jobban a fóbiák mélyére ás és ez által próbál segíteni.
2020. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!