Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt mit jelent ha azt mondja...

Azt mit jelent ha azt mondja egy pszichiáter hogy nem érti miért vagyok olyan amilyen?

Figyelt kérdés

Félénk és zárkózott vagyok, nem tudok isemrkedni.

Nem tud rájönni ennek az okára.

Vele jól el tudok beszélgetni, mindenről, szerintem ezért sem érti hogy mi lehet velem a gond.

Meg engem azok a munkakörök érdekelnek ahol emberekkel találkozom, és nem érti az összefüggést hogy ha zárkózott miért ilyen munka érdekel.

Lehet hogy nem lehet rajtam segíteni?


2020. aug. 9. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Azt jelenti, hogy mint "szakember" nem jó és nem való az adott szakmába.
2020. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Ordít az írásodból, hogy mi lehet veled-még laikusként is.
2020. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2: Na, mi lehet vele?
2020. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a szakember....en is hasonló jellen vagyok viszont a munkában ugyanúgy imadok emberekkel foglalkozni és kommunikálni. Az hogy nehezen baratkozok és zarkozott vagyok nálam az alacsony onbizalombol és a csalodastol való félelem miatt van, de ettől függetlenül a munkában vagy pl egy-egy állásinterjún remekül teljesitek és kiemelkedő a kommunikációm
2020. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
3 Zaklatás
2020. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!