Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az antidepresszanstol úgy...

Ha az antidepresszanstol úgy éreztem magam, mintha drogoztam volna folytassam a szedését?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el stimulotont szedni, először csak felerősödött a szorongás, aztán egy par óra múlva kitagultak a pupillaim, elöntött a forróság, zúgott a fülem, meg most is, úgy éreztem el fogok ajulni. Ugyanolyan panikrohamot kaptam, mikor egyszer kipróbáltam az extasyt... bar nagyon érzékeny vagyok mindenre, az alkoholra es a koffeinre is. Nagyon rossz állapotban vagyok, szóval raszantam magam, hogy elkezdjek gyógyszert szedni, es tudom, hogy az elején rossz, de ilyesmire nem számítottam. Nem tudom, hogy be merjem-e venni ma. Nem tudom mi lesz velem, ha nem szedhetnek gyógyszert, a pszichiáter es a pszichológus is azt mondta, hogy muszáj szednem. Egyszerre többfele mentális bajom is van.
2020. aug. 12. 07:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, de hívd fel az orvosod és mondd el a tüneteidet.
2020. aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Egy hétig nagyon sz.r utána általában elmúlnak a kellemetlen hatások.
2020. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Elolvastam a mellékhatásokat, azt írja, hogy 100bol csak egynél jelentkezik pl. a pupillatagulas. Felek, hogy erre is túl érzékeny vagyok. Meg most sem vagyok teljsenem magamnal es olyan szinten szomjazom, hogy képtelen vagyok leállni az ivással. Tényleg fel kell hívnom a dokit úgy látszik
2020. aug. 12. 12:20
 4/24 anonim ***** válasza:

Nyugtatót szedsz mellé? Nem mellesleg 1-2 nap után még nem jelentkezik általában semmi, úgyhogy ebben van egy nagy adag magad generálta félelem is az első tabik bevétele miatt.

Egyébként jó gyógyszer, ne add fel, nekem teljes mértékben elmúlasztotta a pánikrohamokat és a szorongást is.

2020. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Par óra múlva hatalmasak lettek a pupillaim es elkezdődött a pánikroham, csak akkor éreztem magam így mikor rosszul lettem a drogtol. Ennyire meg soha nem akartam öngyilkos lenni mint most, ez rosszabb a depresszió legmélyebb szakaszánál. Fogalmam sincs hogy mit tegyek.
2020. aug. 12. 22:32
 6/24 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer: nyugtató?
2020. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Frontint szedek melle. Arra mar amúgy is régóta ra vagyok szokva
2020. aug. 12. 22:39
 8/24 anonim ***** válasza:
Mennyit? Illetve mennyivel többet, mint előtte? Ha semennyivel, akkor abból bizony probléma van. Az biztos, hogy több kell, ha nulla lett volna akkor is, ha akármennyi is volt akkor is.
2020. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vettem be többet belőle, ez igaz. De azt, hogy úgy reagál egy antidepresszansra a szervezetem, mint az extasy-ra, azt nem tudom mivel indokolni. Sőt ez meg tovább is tart.
2020. aug. 12. 22:52
 10/24 anonim ***** válasza:
Ezek ilyenek.
2020. aug. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!