Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkezdtem szedni az antidepres...

Elkezdtem szedni az antidepresszánst es nagyon rosszul vagyok, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Megmondták, hogy az eleje rossz lesz, de minden ami miatt szedem csak meg rosszabb lett. Bipolaris vagyok es kenyszerbeteg, egesz nap duhrohamaim vannak, ez most mind felerősödött, szinte kibírhatatlan... frontint szedek melle, de meg így is. Nem hinnem hogy ezt kibirom 3 hétig...El sem hiszem, hogy ez lehet jobb... másnak is ilyen rossz volt?
2020. aug. 11. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj picit tobb Frontint. Igen, ez ennyire rossz. :(
2020. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes...esetleg próbálj nem annyira emberek közé menni, amíg nagyon rosszul érzed magad. Amíg beáll egy állandó gyógyszer szint a szervezetedben, addig lesznek ezek a tünetek.
2020. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos egesz nap egyedul vagyok bezarkozva, szóval így talán meg rosszabb, mert nincs mit csinálnom es csak gyotornek a gondolatok...

Nagyon féltem a gyogyszertol, de mar olyan állapotban vagyok, hogy belátom muszáj szednem

2020. aug. 11. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz? Sajnos felerősíti a tüneteket az elején, ha nem múlik 1-2 héten belül beszélj az orvosoddal!
2020. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Stimuloton. De most konkrétan ott tartok, hogy a pupilláim hatalmasak, életemben 2x próbáltam ki az extasyt, másodjára brutális pánikroham es halálfélelem lett a vége, most kezdem úgy érezni magam... hogy reagálhat így az antidepresszansra a szervezetem?
2020. aug. 11. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!