Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meditálás közben, ha elalszok,...

Meditálás közben, ha elalszok, abból tényleg lehet baj?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint félbemarad és emiatt a fejemben átrendeződhetnek dolgok. Ez igaz? Nem akarok elaludni, de előfordult már párszor, mert este van időm rá csak és akkor már elég fáradt szoktam lenni.

2020. aug. 12. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. A relaxálásnak ez is az egyik lényege.
2020. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Én is ezen gondolkodtam és mondtam is neki, de mondom, lássuk mit mondtok ti :)
2020. aug. 12. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:

dehogy baj :-) nagyon sokan alszanak bele

esetleg próbáld reggel, amikor még frissebb vagy

2020. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak az lehet, ha valami kitekert pózban és nem jut vér ahova kéne. ilyen lótusz ülés pl. akkor lehet.


de így ahogy írod lelkileg nem. eleve ez nem olyan dolog aminek fixen megvan mikor van vége. van aki 5 percet meditál van aki egy órát. na most akkor mikor lehetne elaludni?

2020. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha egy hipnotizőr megy a tv-ben, a tv nézőket hipnotizálja, le is megy alfába a néző, aztán leejti a távirányítót, az meg átkapcsol egy másik csatornára?
2020. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!