Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki amiatt lesz...

Van olyan aki amiatt lesz öngyilkos mert nem tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem tudok ismerkedni, sosem voltak barátaim, és barátnőm sem (fiú vagyok).

Zavar hogy ilyen vagyok, és valószínüleg sosem fogok tudni megváltozni, még segítséggel sem. Múltkor azt mondta a pszichológus, hogy reméli nem adom fel. Gondolom arra gondolt hogy nem ölöm e meg magam. Ilyen eszembe nem jutna. De nagyon rossz érzés egyedül lenni úgy hogy én nem ilyen akarok lenni, de nem tudok segíteni magamon. Olyan mintha egy tolókocsis futni akarna, de nem tud mert nem "engedi" a teste. Hiába mondanak neki bármit nem megy, én is ezt érzem. Hogy valami nagyobb segítség kell nekem, a szavak kevesek.


2020. aug. 14. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Több milliárd emberből igen biztos
2020. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglepően értelmesen fogalmaztál. Nem hiszem hogy az öngyilkosságra gondolt az orvos. Ha már régóta jársz hozzá, és nincs változás, akkor el kéne menni máshoz is.
2020. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megpróbálkoznál csoportos terapiával vagy pszichodramával hátha a hasonlóbbakkal tudnál ott baratságot kötni vagy ki tudja. Aztán némi sikerélmény után már menne máshol is.
2020. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha eszembe jut a reménytelen pillanatokban, de még nem tettem semmit az ügy érdekében.
2020. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!