Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mire utalhat? Lehet ez...

Ez mire utalhat? Lehet ez valami mentális betegség?

Figyelt kérdés

Szóval van szorongok, panikolok dolgokon

Utálat-önutálat is társul az életemhez pár tragikus dolog miatt.

De vannak emberek akik közel állnak hozzám és azokat el lököm magamtól azt mondom nekik én semmit se érek, normális személyekkel társalogjanak és egy idő után újra beszélhetünk.

Utánna másnap felkelek és azt gondolom ez nem volt jó ötlet.

Ez ilyen ellentmondásos de egyszóval annyi hogy nagyon kiszamithatlan viselkedésre van.



2020. aug. 15. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Borderline
2020. aug. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez komoly? Van erre esély?

Vannak itt borderlineosok? Ha igen rájuk is igazak ezek állítások? Rám tudnának írni ez ügyben?

2020. aug. 16. 12:56
 3/6 saci0518 válasza:

Engem még nem diagnosztizáltak vele, de megvan rá az esély, hogy nekem is az van. Ez mellett van még pár dolog, amit a borderline-hoz szoktak kötni.

[link]

Itt esetleg olvass utána. Én pszichológushoz járok, a következő alkalommal valószínűleg kognitív vagy dialektikus viskelkedésterápiát fogok kérni. Ha úgy érzed, hogy nagyon meggyötör a lelki világod, fordulj nyugodtan egy profihoz, és beszéljétek meg, hogy mit érzel. Nem jó ilyennel együtt élni, nekem a testi egészségemre is kihat. Minden jót!

2020. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta kérdező?
2020. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Üdv nektek

Köszönöm a kérdésed.

Nem tudom mi történt de jelenleg nincs szorongás.

Furcsa de jó így is élni

2020. szept. 4. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek örülök! Sok sikert a továbbiakban Neked :)
2020. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!