Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor lehet kimondani végre,...

Mikor lehet kimondani végre, hogy a mindenféle fajta corporate bullshit az egyik legveszélyesebb dolog, ami képes mentális betegségeket okozni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondd ki! És akkor ki lesz mondva.
2020. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan mire gondolsz?
2020. aug. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
79%

Nem is mer a Soros a legveszélyesebb. Ez kb ilyen kijelentés volt.


Kimondani ki lehet, csak butaság

2020. aug. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem tudod magyarul kiírni a kérdésedet? Az ilyenek nagyon bosszantóak...
2020. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 Azért nem, mert nem tudom mi lenne a legjobb magyar kifejezés rá, hosszú körmondattal viszont nem fogom a kérdés hosszát megtöbbszörözni, ami már így is hosszú lett. Néha van, hogy egy kérdés megfelelő tájékozottsági szintet feltételez. (Pl. mi van akkor, ha egy napokban megjelent angol kifejezésre kérdezek rá, tehát evidens, hogy nincs magyar megfelelője?) Tudom, írjam le a kérdés kifejtésében, de minek, ha szerintem vagytok ennyire kulturáltak?


#2 Arra gondolok, hogy amit (nagy)vállalati szinten az emberek (vásárlók, ügyfelek, kollégák) irányába kommunikálnak sokszor nincs is köszönőviszonyban a valósággal. A torzított realitás (minden happy és ha nem így gondolod, veled van a baj) pedig egy bizonyos szint után egy-egy emberben biztosan előhoz valamilyen belső frusztrációt, hiszen a plakátokon, videókon, egyéb anyagokon azt sugallják, sőt sokszor ki is mondják, hogy minden oké, de ő valahogy a szürke kis hétköznapjaiban mégsem ezt éli meg. Talán a párja sem, talán a szomszédja se és ők is erősítik ezt a megtapasztalási szembenállását.Ha viszont emberünk olyan típus, aki szívére veszi a környezete állapotát és sorsát, tuti kialakul nála valamilyen mentális zavar emiatt.


#3 Miért butaság? Én megindokoltam most, hogy szerintem lehet alapja. Szerinted miért nincs? És ha már Soros! Ide vehetjük a kormányzati plakátokat is (ez nem corp. bullshit, de nagyon hasonló), amik azt harsogták, szárnyal a magyar gazdaság, közben meg ezt a többség nem érezte saját bőrén (környezetemben).

2020. aug. 16. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Aranyapám, ha valakiben a csúsztatás, hazugság, ténye elhallgatása mentális zavart okoz, az nem erre a világra való.
2020. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 szerintem te nem érted...
2020. aug. 23. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!