Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi azoktól, akik jártak terápiára (mentális): tényleg segített? Tényleg tudtok-vagy aki már befejezte-tud úgy élni, ahogy szeretne, ahol már úgymond jól érzi magát?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

igen


de hosszú-hosszú idő. kezdd el, és ne add fel!!

2020. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy segített! Csak ez egy hosszú folyamat, és sokan szerintem azonnali gyógyulást várnak, meg azt hiszik, hogy nekik nem kell tenniük semmit az ügy érdekében, csak várják, hogy egyszercsak majd úgy kelnek fel, hogy tádámm, minden szuper. Na, ilyen nem lesz. Évekig tart, mire tényleg jobban leszel, neked is keményen tenned kell érte, és nem olyan lesz, hogy hirtelen elmúlik, hanem lesznek majd visszaesések, lehet, hogy lesz olyan, amikor még rosszabb lesz, mint az elején, stb. Ilyenkor nem szabad feladni.
2020. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

így igaz


és sok-sok ember ("barát" , családtag,..) fog elmaradozni az úton..

előbb fájni fog, de hidd el, nem kár értük

2020. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es és 3-as válaszokkal igen tisztában vagyok. De örülök, hogy végülis akkor sikeresnek ítéltétek meg. Ez a lényeg, hogy utána valóban változott pozitív irányba az, amit szerettetek volna. Én is bízom ebben.
2020. aug. 16. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Közben segített, ami hetente-kéthetente tartottam a kapcsolatot a terapeutával, jól voltam.


Viszont utána pár hónap alatt nagyon durván visszaestem... Szóval véglegesen nem oldotta meg a gondot, de igen is, akkor volt haszna.

2020. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!