Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy OCD-s vagyok?

Lehet hogy OCD-s vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig úgy érzem hogyha egy csoportban vagy csak valaki mással megyek valahova hogy mindenben nekem másodiknak lennem. Nekem kell másodiknak bemenni az ajtón, másodiknak kell rendelnem, másodiknak kell lennem a kasszánál. Ha nem én vagyok a második elkezdek szorongani. Ha bármi általam koszosnak ítélt dologhoz hozzáérek egyből elkezdek szorongani, alig merem a kezeimet használni és egyből kezet kell mosnom. Ami a szobámban van az mind “biztos”, azaz tiszta. A buszon a kapaszkodó meg ilyenek is tiszta, viszont mások kezei, a föld és minden amihez nem feltétlenül kell hozzáérni “koszos”. 17f
2020. aug. 16. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hanem biztos.
2020. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

100%!

Időben SOS menj el pszichiáterhez, mert ahogy idősebb leszel egyre rosszabb lesz és kevésbé kezelhető!

Sajnos nem is gyógyítható teljesen, de jelentősen javítható/tünetmentesíthető.

2020. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!