Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha azért viselke...

Mit csináljak ha azért viselkedek agresszíven hogy megakadályozzam hogy valakiknek baja essen? Annyira rossz érzés utólag, hogy lőttek a békés napomnak és békés személyiségemnek.

Figyelt kérdés

Családtagok balhéznak, és én meg pl megakadályozom hogy valaki elrohanjon és veszélybe sodorja magát, és pl lerángatom a cipőjét, ilyen hülyeségek. Annyira nincs kedvem ezekhez, és utálom hogy sokszor nekem kell megakadályoznom a balhékat, amiket nem tudok én sem békésen véghezvinni. Csak pl úgy hogy leordítom a veszélyes családtagot, vagy azt aki hergeli a veszélyes családtagot.

Nagyon nehéz a békéltető szerep, sztresszes és lelkileg megterhelő. Viszont tényleg nem akarom hogy bajuk essen, mert ha nagy balhét csinálnak rosszul lesznek és kórház, vagy valami egyéb bajuk lesz. Meg hallani sok ilyen esetet hogy pl valakik veszekedés után baleseteznek kocsival, ezért nem bírom tétlenül nézni ha számomra fontos emberek veszekednek és valamelyikük balhés hangulatban vezetni akar.


2020. aug. 18. 03:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem agresszió, ez pont, hogy védelmező szerep.

Viszont ebből a játszótéri cirkuszból, ha nem szállsz ki te mész tönkre. Ugyanis, ha a körülötted levő "felnőttek" ezt játszák az az ő életveszélyes játékuk, mint az oroszrulett.

Ki kell szállni. Sajnos mindig nem lehetsz ott és az életed sem áldozhatod felnőttgyerekekre! Szabadulj meg tőlük.

2020. aug. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hülyék. Felesleges értük bármit is tenni, nem érdemlik meg.
2020. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!