Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme az életnek, ha nap...

Mi értelme az életnek, ha nap végén annak adok hálát, hogy végre egy nappal kevesebb az életből?

Figyelt kérdés

Nem akarok sehova sem járni, nem akarok senkivel sem találkozni és elegem van már.


Komolyan már azt számolgatom, hogy kb élek még 50-60 évet és én azt hogy bírom ki.. ráadásul minnél idősebb vagyok annál jobban nem látom értelmét az életnek. Most komolyan mit lehet csinálni pl. 60 évesen már? Most még talán a hobbim életben tart, de akkor már nem tudom űzni valószínűleg , mert nem leszek hozzá fitt.


Gyereket sem akarok, férjet se akarok .. csak teljen már le. Olyan ez, mint mikor már eleged van a suliból és számolod a napokat szünetig. Na pont így érzek csak én azt sem tudom meddig számoljam..


2020. aug. 18. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

Benne van a problémád:


V.Mózes 28-


64. És szétszór téged az Úr minden nép közé, a földnek egyik végétől a földnek másik végéig; és szolgálni fogsz ott idegen isteneket, a kiket sem te nem ismertél, sem a te atyáid: fát és követ.

65. De e nemzetek között sem pihensz meg, és nem lesz a te talpadnak nyugodalma; mert rettegő szívet, epedő szemeket és sóvárgó lelket ád ott néked az Úr.

66. És a te életed kétséges lesz majd előtted: és rettegni fogsz éjjel és nappal, és nem bízol életedben.

67. Reggel azt mondod: Bárcsak estve volna! estve pedig azt mondod: Bárcsak reggel volna! - a te szívednek rettegései miatt, a mellyel rettegsz, és a te szemeidnek látása miatt, a melyet látsz.

2020. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka annak hogy ilyen vagy? Rossz dolgok történtek veled?


Nekem volt két nagyon rossz hetem, akkor voltam ilyen. De ne felejtsd el, hogy a rosszból is van kiút.


Segítséget kéne kérned szakembertől, hogy végre lásd az élet értelmét! Jobbulást neked, kitartás!

2020. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj. Egyszer úgy is elpatkolsz. Hova sietsz? Klisés meg minden, de élj a mának. Csak lazán...
2020. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Muszáj mindig valakinek ilyen bibliai hülyeségeket írni minden kérdés alá?????? Már nagyon szúrja a szemem... ki mondta, hogy vallásos vagyok egyáltalán?? Eddig nem reagáltam ezekre, de már elegem van komolyan.
2020. aug. 18. 08:56
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagyon el lehetsz keseredve ha így látod. Esősorban azt javasolnám keress fel egy pszichiátert, pszichológust. Fontos lenne h. szakember segítsen problémád megoldásában.


Próbálj meg valós emberekkel kommunikálni, kimozdulni magányosságodból. Érdeklődési körödnek megfelelő csoportokat keresni.


Az életnek mindig van értelme, fiatalon idősen egyaránt.

Ne a hátralévő éveket, napokat számolgasd, merj elindulni a saját utadon. :)

2020. aug. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs igazából miért lettem ilyen. Bár sok rossz dolog történt, de nem tudom melyiknél indult bennem el ez. Vagyis.. jobban belegondolva gimit befejezve. Nehezen tudom elszakadni dolgoktól, emberektől és azóta is visszavágyok. Olyan jó volt. Pedig 2 és fél éve ballagtam. Szeretnék visszamenni. Ott minden jó volt. Jelenleg dolgozok.
2020. aug. 18. 09:01
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem fordítsd meg a dolgokat és annak adj hálát, hogy élsz. Nagyon sokan cserélnének veled, akiknek meg vannak számlálva a napjai, de ha te utálsz élni, akkor van lehetőséged távozni az élők sorából, csak persze ehhez bátorság kell és nem itt nyavalyogni.

Töltsd meg tartalommal először a perceidet, majd az óráidat és végül a napjaidat, mindjárt lesz miért felkelni és lefeküdni is.

2020. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudsz visszamenni még akkor sem ha ott még minden jó volt. Mi lenne ha megkeresnéd volt osztálytársaidat és beszélgetnétek, nekik hogyan alakult az életük , mit tettek h. sikerült elfogadni a felnőtté válást. :)
2020. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Áá.. beszélek párral, de ő nekik meg se kottyant a környezetváltás. Nem is gondolkoznak ilyeneken.
2020. aug. 18. 09:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudok így ismeretlenül segíteni, tényleg javasolnám h. menj el szakemberhez. Beszélgethetnél családtagjaiddal hátha nekik volna valami jó megoldása az elkeseredettségedre. :)
2020. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!