Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van drága pénzért...

Mi értelme van drága pénzért konditerembe járni, amikor 200 ezer forint alatt egy teljes felszerelést be lehet szerezni, ami a bérletárakhoz viszonyítva kevesebb mint 2 év alatt megtérül?

Figyelt kérdés

Egy erőkeret,egy fekpad 1-2 kétkezes rúd plusz egy rakat súlytárcsa.Úgy számoltam 180-ból kijön.

Esetleg belefér még 1-2 szerelhető egykezes



2019. szept. 23. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Attol fugg milyen igenyeid vannak. Azert eleg nagy kulonbseg van egy egy gep kozott. Probalj ki egy hoist vagy technogym gepet. Meg utana egy ilyen olcsobb verziot. Marhara nem ugyanaz. Masreszt en pl. Szeretek kozossegbe lenni. Uj gyakorlatokat, technikakat ellesni. Es nem szeretek egyedul edzeni. Nekem megeri az a havi 10-12 ezer Ft. De ez emberfuggo is.
2019. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 IronYpetya ***** válasza:
82%
Meg hogy ehhez hely is kell, süsd meg. Az emeletben lakó arcok vegyenek inkább kábelTV előfizetést? :D
2019. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem kell hoist gépeket használni,azok csak elpuhítanak.Fizetsz azért hogy gyenge maradhass?

Szabad súly kell csak kizárólag.

2019. szept. 23. 15:28
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
#1 vagyok. Csak peldanak irtam a Hoist gepet. Szerintem szabad sulyos gyakorlatok es gepek is jok vegyesen. De ebbe ne menjunk bele. De ha neked ugy jobb es van ra folos 200 ezer Ft od akkor hajra.
2019. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Súlyemelők se használnak gépeket

Hát az a 200 ezer megtérül kevesebb mint 2 év alatt

2019. szept. 23. 15:52
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy megtérül, de nem minden embernek van felesleges 200ezer Ft-ja egyben és főleg nincs minden embernek annyi helye, ahol elférnek a gépek
2019. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Az edzoterem egy szolgaltatas amit igenybe veszel. Ez a megeri 10-en x eft-ert kb. olyan mint azon fennakadni hogy az auto 5,5 vagy 6 litert eszik, minek a mozijegy mikor ncoreon fent van 6-8 het mulva a film a premierhez kepest, minek tv elofizetes mikor online barmit elersz, minek jarsz zenes rendezvenyre mikor youtubeon a laptop hangszoron is ugyan az szol otthon, stb. Engem egyaltalan nem vag foldhoz az a +-10 eft havonta, nem tekintek ra szukseges kiadaskent, ndm nagy osszeg. Mellesleg teljesen mindegy milyen a fodem szerkezet, ha egy 100-120 kilos nyomas utan visszarakod a rudat a villara, biztis hogy megmozdul alattad. Es akkor meg csak nem is egy 200kg-os guggolasrol vagy foldhoz bas_kodott felhuzasrol beszelunk. Olyan lakoepuletben ami tobb szintes es van alattad barmilyen fele helyiseg ahol emberek vannak, alkalmatlan halado edzesre. Nem veletlenul rakjak pincebe vagy garazsba a hazi edzotermeket. Garazs vagy/es pince sincs mindenkinek aki edzeni jar.
2019. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem felesleges 200 ezer,hanem spórolni egy csomópénzt.

Jársz 3 évet edzeni,sokkal több pénzt elköltesz mint ha otthon lenne egy termed

2019. szept. 23. 16:30
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Egy szoba, amit berendezel saját konditeremnek, simán egy havi 50 ezres költséget jelent, hiszen nagyobb lakásra van szükséged (tehát magasabb a vételára és amortizációja, vagy magasabb a bérleti díja), valamint a rezsidet is növeli, mivel azt a szobát is ki kell fűtened, plusz növeled a benti párát edzéssel, ami több szellőztetést igényel (ami több fűtést), valamint fürdeni is otthon fürdesz ez esetben edzés után. És akkor még gépeket nem vettél, nem tartottad őket karban.


Nyilván az uszoda vs. saját medence még durvább különbség lenne, de a saját személyes konditerem is jóval drágább, mint a kondibérlet.

2019. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Miért kéne fűteni?

A kommandósokat pl meztelenül futtatják a derékig érő hoban.Me legyünk már ilyen táposak b+


Ha van valami pince vagy garázs ott elfér.Esetleg udvarra is lehet valamit tárolni

2019. szept. 23. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!