Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegséged van?

Milyen mentális betegséged van?

Figyelt kérdés
Hogy tudtad meg, van diagnózisod, szedsz gyógyszert? Mi okozta, mennyire súlyos? Köszi a válaszokat!

2020. aug. 19. 13:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tulburare obsesov compulsiv meg deliriant. 18 éves koromig elemente de autist voltam de nem értem miért, a 31 éveseknél mint én vagyok Romániában nem ismerik fel a felnöttkori autizmust. Nem értem miért, hogy ilyen gonoszak.
2020. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Diagnózisom nincs, sosem jártam orvosnál, de sztem depresszió. Annak is már valami súlyos állapota. Nem vágyom semmire. Nem kell párkapcsolat, nem kell család, nem érdekel a pénz vagy egyéb vagyon, nem akarok utazni és nem akarok egy jót enni sem. Már csak 1 dolgot akarok az elmúlt 10 évben: meghalni, csak túl gyáva vagyok öngyilkosnak lenni.
2020. aug. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
12, ez a legrosszabb, mikor nem tudod megtenni, pedig tudod, hogy meg kellene... őszintén nekem eutanaziaval menne, nem értem miért nem kaphatják meg az engedélyt mentális betegek
2020. aug. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Szorongás és depresszió. Mindkettő eléggé elhatalmasodott felvettem,mindennap egy kínszenvedés,1 perc nyugtom sincs. Gyerekkori elhanyagolás,nulla érzelmi biztonság és a folytonos lelki bántalmazások/megalázások okozták valószínűleg. 1 éve pánikrohamot kaptam így kerültem pszichiáterhez,ahol kiderültek ezek a betegségek is. Agomelatint szedek illetve néha nyugtatót(elenium). Ha megyek dokihoz kérek tőle erősebb nyugtatót,mert már tényleg nem bírom ezt a szorongást. 20/L
2020. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

13: pont azért nem engedik, mert nem látsz tisztán, nem a normál állapotodban mondod azt, hogy a halál a legjobb döntés.

Mondom ezt úgy, hogy rengetegszer gondolok rá, lassú öngyilkossági terveim voltak.

Borderline, depresszió, szomatizációs zavar (pszichogén rohamok), anorexia nervosa. Egyelőre utóbbi 3 diagnosztizált, a border csak nagyon erős gyanú, napok kérdése és diagnosztizálnak. A passzív és aktív halálvágy váltakozik, de amikor éppen magamnál vagyok teljesen, hálás vagyok azért, hogy főleg mentális betegeknek az eutanázia tiltott. Gondolj bele, ha engedélyezett lenne, egy csomó csomó beteg ölné meg így magát első gondolatra, akik még megfelelő gyógyszerrel teljes életet tudnának élni.

Btw kis dózisú Ataraxot, Lanocipramot, Mirtazapine-t szedek, de már mindegyikhez hozzászoktam, semmit sem használ. Minden nap gondolok öngyilkosságra, de kitartok, mert ebből faragtak, hogy esélyt adjak az esélytelennek is (itt az életre célzok).

2020. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!