Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » CBD olaj tapasztalatok?

CBD olaj tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Használta vki? Ha igen, mi ellen?

Milyen adagolás vált be? Egyáltalán mit kell érezni?

Én pár napja kezdtem, még próbálgatom a dózist álllítgatni, de semmit nem érzek.

Nagyon rosszul alszok éjjel, sokszor felébredek, forgolódok, stresszelek minden miatt, kattog az agyam, nem tudok visszaaludni, ha igen, akkor is felületesen alszom, ezért állandóan fáradt vagyok, semmi energiám nincs.

Jókat olvastam a CBD-ről, hogy segít ellazulni, szorongásoldó hatású... de még semmi változás.



2020. aug. 19. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Alvászavarra lehet hogy nem ez a növény kéne neked, főleg hogy semmi olyasmi nincsen a cbd-ben, amit várnál. Ezt nem a pszichoaktív féléből készítik. Amúgy nem próbáltam.
2020. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Az Usa Medical olaját szedtem, többek között alvászavarra, 6 hét után feladtam, se erre, se krónikus fájdalomra nem használt. Pár naponta emeltem a cseppszámot, de semmit nem használt. Van akinek pár nap után, de leginkább 3-4 hét után kell érezned valamit. Addig ne add fel!
2020. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Egy ismerősöm szedte és tök depressziós, feszült lett tőle.
2020. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2020. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is eléggé szorongó típus vagyok, nekem általában működni szokott.

Nem szoktam minden nap csöpögtetni, mert hullámzó, hogy mikor érzem a szükségét, de ha nagyon feszült vagyok, gyorsan ver a szívem, vagy pánikolok valami miatt, akkor szoktam 4-8 cseppet bevenni, és általában megnyugszom tőle.


Viszont azt olvastam, hogy nem mindegy, milyet használ az ember. Utánaolvastam, mielőtt rendeltem, hogy milyet érdemes venni, és 5%-os REAKIRO-nál döntöttem, mert MCT olajjal van higítva, ami elvileg segíti a gyorsabb felszívódást.


Nálam kb. már fél perc után érződik a hatás, ami annyit jelent, hogy csökken bennem a feszültség, mintha egy kis adag nyugtatót szedtem volna be.

Ha nem érzem a hatását, akkor 4 helyett 8 csepp már segíteni szokott.

2020. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mr.Rigo válasza:

Többféle nyugtató gyógynövényt használok rendszeresen (citromfű, levendula, rozmaring, kakukkfű, stb.) Úgy döntöttem hogy kipróbálom a kenderolajakat is. Az első inkább élénkített (!) és a második szuper lett, ezt javaslom aki hatékony anyagot szeretne (nekem mellékhatás nélküli) a normál adag, vagyis 1-2 naponta 3 csepp a kézre, ezt a számba téve addig várok, amíg 1-2 perc alatt elő nem jön a csípős íz. közben a nyelvemmel szétdörzsölöm hogy gyorsabban felszívódjon.


TETRAGENOM 20% Full Spektrum CBG+CBD olaj (2020 szezon)


Remek lazító, nyugtató hatású, ilyet csak egy jó minőségű kender termék tud. Egyetlen adagtól könnyedén el tudtam aludni, de nem volt álmosító. A kavargó gondolatokat teljesen megszüntette, így antidepresszáns, de nem tompít! Ha elfogy megint veszek ebből, nagyon bevált!


[link]

2021. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gregor Csilla válasza:
A CBD Olaj nekem is bevált más téren. Viszont alváshoz használom a MDC cég Sleep Daily Spray-et, nekem ez nagyon segített. Szinte végigalszom vele az éjszakát. Ès nem olyan drága, mint a CBD olajok. A spray csak természetes összetevöket tartalmaz, alvás elött 1-2 fujás a nyelvem alá, nagyon gyorsan felszívodik. Ha érdekel szivesen küldök linket.
2021. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7

Nem használ a spray , semmit !!!

2021. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azóta vettünk teljes spektrumút, aminek elég hamar érződik a hatása nyelv alá csepegtetve. De az íze szörnyű 😂🤮
2021. jún. 18. 16:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi a neve , hol rendelted? Köszönöm!
2021. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!