Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt,hogy gyorsan...

Miért érzem azt,hogy gyorsan telik az idő és minden amit csinálok, mintha nem történt volna meg? Más is érzett már hasonlót?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy bármit csináltam vagy csinálok (élmények,tevékenységek) mintha sosem/hetekkel ezelőtt történt volna meg. Mintha hetek telnének el a napok között. Mintha mindent láttam volna már (pl egy külföldi út sem adna újat) és csak testileg vagyok "itt".

2020. aug. 21. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen érzéseim. Én depressziós vagyok nekem ez okozza ezeket az érzéseket.
2020. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak én érzek így. Sőt neha próbálok fel idézni dolgokat és nem vagyok benne biztos hogy valós eseményről van e szó vagy álom esetleg képzelet szüleménye. Elég ijesztő
2020. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
létezik ez a probléma. Nekem olyan is volt régebben, sőt néha most is, hogy egy konkrét esetben folyamatosan úgy érzem, hogy az ami nem történt meg, mégis megtörtént. Álmodni is szoktam róla. Egész furcsa érzés.
2020. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én csak azt az érzést ismerem, amikor visszagondolok valamilyen emlékre, és nem tudom, hogy álom-e vagy valóság volt.
2020. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem olyan érzésem van hogy hiába csinálok bármit is a nap folyamán evés,ivás,zenehallgatás,videójátékozás stb pár óra múlva mintha meg sem történt volna.... és arra eszmélek hogy már megint reggel van...és megint kezdődik előröl az egész....
jan. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!