Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert lettem ilyen a futol?

Miert lettem ilyen a futol?

Figyelt kérdés

Elso fuvezesem volt. Ugy tortent, hogy szivtam sokat, de nem hatott annyira, csak ellazultam, belassultam. Eddig ket cigit szivtam kozosen masokkal. De veletlenul hatalmas slukkot szivtam, annyira, hogy 2 mp alatt beutott a cucc. Ezutan a testem keptelen volt a mozgasra, hiaba akartam. 5-10 percen keresztul nem pislogtam egyaltalan, csak merengtem vegig, ugyanaz a pontot neztem. Barati tarsasagban voltam, sokan voltunk, senki nem vette eszre, hogy mit tortent velem. Annyira eltavolodtam toluk, azt hittem mar elfelejtettek engem, hogy sosem leteztem szamukra. Es ekozben mar nem ereztem a testemet, csak az elmemet es a lelkemet. Aztan felgyorsult a szivem, a legzesem. Kb 10 perc utan vegre eszrevettek, hogy nem stimmel velem, valaki megpaskolta a terdemet, ezutan zokogni kezdtem, nagyon kiborultam. Panikrohamom is volt.

Egyaltalan nem szamitottam erre, azt hittem jol fogom erezni magam stb.

Masnap is ereztem a hatasat, nagyon elfaradtam lelkileg is.

Szerintetek miert tortent ez? Erdemes ujra fuvezni, vagy felejtsek el?

Szorongos ember vagyok, de regebben sokkal rosszabb, de mostanaban nem annyira, mondhatni majdnem elmult teljesen, de a fuvezes utan megint kicsit visszatert, meg neha majdnem elsirom magam csak ugy ok nelkul.



2020. aug. 22. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A probléma a következő volt. Senki nem magyarázta el előtte, hogy kb mire számíts, hogy kezeld ezt vagy azt. Nem figyeltek rád kellőképpen, mert azért ha valaki először csinálja, akkor legyen ott egy személy amiben amúgy bízol is, és ha kell nyugtasson meg. Beszéljen hozzád stb, ha kell változtassa meg a környezetet, pl lehalkitja a zenét, lámpát kapcsol stb....


A fű egy pszihedelikus szer, egy szorongással teli személy esetén felerősödhetnek könnyedén azok a félelmek. A fűvel egy képzett terapeuta melletted segíthet is a szorongások leküzdésében akár. De ha te hatása alá kerülsz, és nem tudod mi történik veled, megijedsz stb akkor könnyen egy bad trip lesz belőle. Ha azokat sem tudod helyén kezelni ott, és utána sem, akkor valóban megboríthatja a lelki állapotodat. Ritkán előfordul, hogy pszihés dolgokat a felszínre hoz, és akár orvosi segítség is kellhet.

Én azt tanácsolom ha valaha erre adnád a fejed újra, akkor olvass utána a neten, mert sok infót találsz róla.

2020. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszéld át a dolgokat kicsit részletesen, aztán ne félj a 2. vagy 3. próbánál/alkalomnál aztán majd úgyis mindent tudni fogsz ami szűkséges.

Vedd a mostani esetet tanuló pénznek, a következőknél helyreáll minden ;)

2020. nov. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!