Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel érdemes pszichológushoz...

Ezzel érdemes pszichológushoz fordulnom? Lehet hogy ez csak a kamaszkor velejárója?

Figyelt kérdés

Életkoromat nem írnám le, csak annyit hogy kamasz vagyok.

Egy éve már hogy alig érzek bármit is a bánaton kívül. Lehet ez bármi.. Öröm, tényleg. Nem látom a jövőmet sem rózsásnak. Mások előtt mindig felveszek egy "maszkot", hogy ne lássák rajtam hogy bármi problémám is van.

Nem is szeretek társaságban lenni, kimozdulni sem szeretek. Alvászavaraim vannak, van amikor jobban, van amikor rosszabban alszom. Nagyon hirtelen felkapom a vizet bármin, de van, hogy eztán röviden le is nyugszom. Régen nagyon sokat bántottak, lehet hogy ez tört fel bennem? Mikor múlik el?



2020. aug. 26. 16:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt. Hangulatingadozásaim is vannak, egyre gyakrabban. Néha koplalok, néha pedig rengeteget eszem.
2020. aug. 26. 16:36
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szexelned kéne.
2020. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz. Normális válaszra vártam nem pedig kanos férfiak "jótanácsira".
2020. aug. 26. 16:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyenezt érzem, úgyhogy kíváncsi vagyok a válaszokra énis.
2020. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkornak lehet hozzá köze, ettől függetlenül indokolt lenne egy pszichológus/pszichiáter, mert nem normális ez még fiatal korban sem.
2020. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Az alvászavar elég rosszul hangzik.

Az hogy néha “kitörsz” az az agresszió.

Ami nagyon nem jó dolog.

Ezt kezelésbe kéne venni.

Nagyon jót tud tenni egy pszichológus.

Ott meg tudsz nyílni,és bármit meg tudsz vele osztani.

És miután kicsit megnyíltál,akkor lehetséges hogy a pszichológus rá tud jönni hogy vajon miért is lehet ez,mert lehet hogy olyan dolgot osztasz meg vele,ami magyarázatot ad mindenre.

Viszont az hogy régen bántottak,az is elárul mindent.

Nagy mértékben hozzájárul az állapotodhoz.

2020. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez történik velem is. Az agresszióm csökkent miután megszüntettem egy toxikus kapcsolatot valakivel. Teljesen tönkrementem miatta és eléggé fiatal vagyok még én is.

Valszeg depressziós lehetsz és eszeveszetten magányos. Remélem, jobban leszel hamarosan.

2020. aug. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hasonló jókat kívánok neked, és mindenkinek aki válaszolt.
2020. aug. 29. 21:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Posztteaumás Stressz Szindróma a bántalmazás ezt okozza.
2020. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*poszttraumás
2020. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!