Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szinte a munkamrol szol az...

Szinte a munkamrol szol az egesz eletem .Ez betegseg ?

Figyelt kérdés
Egy logisztikai cegnel dolgozok. 2 honappal ezelott a ceg eloreleptetett mint ¨kicsi fonok¨(ami arrol szol hogy a munkasokat ellenorzom , en mondom meg kinek mi a feladata stb)aminek termeszetesen nagyon orultem. de azota valahogy ugy erzem meg sem vagyok boldog mindig csak az jar a fejemben hogy vajon mindent jol csinaltam e? vajon elronotttam valamit? folyamatosan stresszben vagyok mert felek hogy lecserelnek vagy valamit ha nem csinalok jol kiraknak a cegtol... a maximumot akarom kihozni magambol de sajnos nem mindig sikerul mivel nem konnyu emberekkel dolgozni (ugy ertve ha te kell iranyitsal) tul szigoru nem akarok lenni de tul kedves sem ....de a lenyeg az hogy folyamatosan azon jar az eszem hogy mit tegyek es hogy tegyem es meg itthon is csak azon stresszelem magam hogy mi lesz velem ha ki rugnak. felek es stresszbe vagyok. Ugy erzem nincs sajat eletem. minden csak a munkarol szol mert folyamatosan csak eszem magam ez miatt. Szeretem amit csinalok es rettegek hogy mi lenne ha nem dolgoznek mar ott.

2020. aug. 27. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a pozícióval több fizetést is kapsz?
2020. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon picivel tobbet. de nem a penz a lenyeg hanem ez a hozzallas ..ez a gondolkozas ami nem tudom mitol van es azt szeretnem h elmuljon es ne stresszeljem magam 24 bol 24et ... mert csak ezen kattog az agyam minden percben
2020. aug. 27. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyen szintű szorongás mellett én jobban örülnék, ha kirúgnának

ez az állapot pár éven belül tönkre fog tenni

legalább egy pszichológust felkereshetnél, hogy tanítson stresszoldó gyakorlatokat

2020. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Logisztikai cégnél dolgozom" sajnos ilyen helyen bárhova mész mindenhol sok a stressz, mert időre megy minden. Dolgoztam ilyen helyen én is. Kollégák közül mindenki szedte a vérnyomás csökkentőt és nyugtatót. 25,33, 44 évesek voltak. Nem volt valami felüdítő a légkör..
2020. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!