Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szociális fóbia,pánikbetegsé...

A szociális fóbia,pánikbetegség,depresszio,generalizált szorongás, gyógyítható betegségek vagy nem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógyíthatóak, és ezekből csak a depresszió valódi betegség. A többi "magától" is elmúlik, ha megnyugszik az idegrendszer. persze tenni ezért is kell, a fotelben ülve nem múlik el.
2020. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én már lassan tíz éve benne vagyok és nem látok kiutat...
2020. aug. 28. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Gyógyítható. Sajnos mindegyik esetén nagyon hosszú idő, mire teljesen felépülsz belőle, de teljes egészében gyógyítható, ha a megfelelő szakember segít rajtad és természetesen te is kiveszed a részed a gyógyulásból.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen sok ideje küzdesz vele. Nekem is hasonló problémáim vannak, és folyamatosan próbálok jobban lenni, és van hogy megy, de van, hogy két lépést teszek hátra és kezdhetem az egészet elölről. Nem tudok mást mondani, mint azt, hogy menj tovább, keress pszichológust, ha az, ami most van, nem válik be, keress újat. Próbálkozz, amíg legalább egy kicsit is jobb nem lesz. Van kiút, akkor is, ha még nem látod. Kell lennie.

2020. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok, 11 éve depressziós. Legalább is 14 évesen is voltak már tüneteim, köztük a halálvágy. Mivel gyűlölöm az embereket, rajtam szakember nem tud segíteni. Megszólalni is alig bírok. Nem tudom mitévő legyek. Bár ha meg is gyógyulnék, az az alap természetemen semmit sem változtatna.
2020. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is utalom az embereket undorodom toluk, legszivesebben ki se mozdulok a lakasbol ha nem muszaj.
2020. aug. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!