Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki el tudta végezni az...

Valaki el tudta végezni az egyetemet szociális fóbiával vagy jelenleg is egyetemista és szociális fóbiás?

Figyelt kérdés
Sajnos évek óta szociális fóbiám van és nagyon megnehezíti az egyetemet. Nagyon idegesítő, mert tudom, hogy szellemileg képes lennék elvégezni a szakomat, de ezzel a "betegséggel" együtt jóval nehezebb, pedig szeretem azt amit tanulok. Érdekelne, hogy más van-e ilyen helyzetben.

2020. aug. 29. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. A diploma védés nehéz volt, mert közönség előtt kellet beszélni.
2020. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, bár véleményem szerint rontott az eredményeimen. A szóbeli vizsgák nagyon nehezek voltak. Ugyan volt néhány barátom, haverom, nem is értem, hogy hogyan, de sok mindenből kimaradtam a szociális fóbia miatt.
2020. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont akkor hullott le #1 ^^

Nagyban fóbiázok, azt érzem, hogy valami belepottyant a zacsimba...nem tudtam, hogy ilyen kellemes érzés lesz 🤣🤣

2020. szept. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!