Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vénás altatás után személyiség...

Vénás altatás után személyiségváltozás?

Figyelt kérdés
Három hete altattak el vénásan először. Az altatás követő napon már éreztem, hogy valami megváltozott. Azóta, mintha kicseréltek volna, bár természetesen ugyan az vagyok, aki vagyok, de mintha sokkal bátrabb lennék, sőt egy az egyben kimondható, hogy bátor lettem. Olyan, mintha a gátlások eltűntek volna, sokkal bevállalósabb vagyok, felszabadultabb. Mintha valaki felnyitotta volna a szemem és rám kiabált volna, hogy "Hallo! Itt az ideje élned! Nagyon kevés infó van erről. Valahol azt olvastam, hogy az agy ilyenkor egyfajta traumát él meg. Ez okozza a változást a viselkedésben. De az sincs kizárva, hogy az elmúlástól való félelem megváltoztatta bennem a világhoz való hozzáállásom. Esetleg, ha valaki megélt hozzám hasonlót, vagy, hallott már ilyenről, akkor várom a válaszát :)

2020. aug. 29. 19:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem tudom, miért altattak el, gondolom, megműtöttek. Szerintem ez azért van, mert az altatás előtt benne volt a tudatodban, hogy ez meg fog történni. És amikor túllettél rajta, ez a feszültség elmúlt, és így sokkal felszabadultabb lettél. Nálam is így volt, miután megműtöttek, végig vigyorogtam. :)
2020. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az altatás okozta, hanem hogy túléltél valami komoly egészségügyi problémát.
2020. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Mind a kettő válaszolóval egyetértek!

Még azért, várom, hátha valaki hasonló helyzetbe került altatás után :)

2020. aug. 30. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!