Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak rajtam kivul olyanok...

Vannak rajtam kivul olyanok akik utaljak,undorodnak az emberektol? Vagy ha kikell mozdulni a lakasbol boltba vagy barmi,akkor orulnek ha nem talalkoznak ismerosokkel,es nem kell veluk jopofizni? Ha nem muszaj a 4fal kozul ki sem mozdulnak szivesen?

Figyelt kérdés
Szoc.fób,pánik,depi..szorongas...

2020. aug. 30. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Én imádom az embereket, ha köztük vagyok úgy érzem bárkit bármikor lenézhetek, semmi bevehetek, lekezelhetem őket és ami még hirtelen kedvemre való. Végre köztük és rajtuk kiélhetem az évek óta bennem fortyogó dühömet, szexuális frusztrációmat és kitudja még milyen pszicho baromságaimat. Én egyszerűen nem tudnék meglenni nélkülük, ők a rabszolgáim, úgy ugrálnak ahogy mondom!
2020. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2020. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ilyen vagyok. Hány éves vagy?
2020. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25
2020. aug. 30. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Megnyugtató látni, hogy mások is éreznek így 20 felett.

Én is ugyanilyen vagyok. Ha csak tehetem, kerülöm az embereket. Emiatt a barátságaim is leépültek, de már ez sem zavar. A legtöbb ember egyszerűen tapintatlan és idegesítő számomra. Eltöltök egy napot emberek között és úgy érzem, szükségem lenne egy hétre, hogy kipihenjem magam. Igazi energiavámpírok az emberek. Vagy csak mindig a hülyébbekbe futok bele? Vagy én vagyok érzékeny az ingergazdag környezetekre? Sosem derül ki. Mindenesetre az embereket nem csípem, hiába próbálkozom. Már a kedveskedéssel és jópofizással is felhagytam, mert nem tudom úgy eladni, hogy bármennyire is őszintének tűnjön...

(21/N)

2020. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen az emberek nagy része szenyo. Legalabbis ezt tapasztaltam. A szemedbe igy haver ugy haver azt a hatad mogott meg kopkodnek meg stb. De ha kell valami akkor megtalalnak kb... En ezt tapasztaltam sajnos. Arrol meg nem tehetek h szoc fobias vagyok,meg az is undorito hogy aki ilyen vagy hasonlo gondokkal kuzd mar meg is van belyegezve h biztos hulye meg stb. Nem eleg az embernek a sajat baja gondja,meg szenyoznak is a tobbiek.. Es akkor ne ruhelld az embereket meg ne keruld....
2020. aug. 31. 02:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok.de viszont ez nem épp a legjobb dolog,menj el pszichológushoz
2020. aug. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!