Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha a pszichológuso...

Mit tegyek, ha a pszichológusom terrorizál?

Figyelt kérdés
Allandoan kontrolalni probal, mar egy baratom sem maradt mert szerinte mindenkiben talalt valami rosszat a kornyezetemben. Nyilvan nem mondta ki sem hogy szakitsam meg a kapcsolatot veluk de tudat alatt erre manipulalt. Amikor randira hivott egy baratom szerinte csak ki fog hasznalni, pedig nem is ismerte. Sokat sirtam, feltem az elhagyastol, higy nem vagyok eleg jo senkinek sem megis kinevetett, mintha a problemaim nem leteznenek, hideg es tartozkodo. Azt tanacsolta hogy ne csinaljak magambol hulyet es viselkedjek mint egy felnott. Hogy mondhat ilyet? Ha elmondom hogy faj amit beszel es ahogyan banik velem, akkor kinevet hogy bebeszelem. Mindig ugy forgatja ki a helyzetet hogy neki legyen igaza
2020. aug. 31. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Ismerős ez a szitu, mert mikor anno barátnőm pszichiátrián volt kórházban ugyanezeket mondta a doki neki, szakított is velem emiatt. Azt tudod tenni, hogy otthagyod és elmész másik orvoshoz, bár a pszichiátriának semmi haszna, sem értelme, csak üzlet.
2020. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért jársz még mindig hozzá?
2020. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy félreértelmeztem, mert te pszichológushoz jársz. Akkor azt tudom tanácsolni, hogy hagyd ott és keress másikat.
2020. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Neha olyan mintha pszichopata lenne, hideg ures tekintettel. En bisztosan nem tudnek pszichologus lenni. Mit kepzel magarol? Azt hiszi o a mindenhato aki mindenkit iranyitgatna csak
2020. aug. 31. 21:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Azert jarok hozza mert erzelmileg megfenyeget ha elhagyom, hogy rajtam mas nem tudna segiteni DE HA AKAROK MENJEK NYUGODTAN.
2020. aug. 31. 21:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva. Engem egy kollegamra emlekeztet, aki eleg narcisztikus. En is jarok pszichologushoz, de ilyesmi soha el nem hangzott kozottunk.

Erzelmi zsarolas temaban olvasd el Susan Forward konyvet (Erzelmi zsarolas a cime), es rajossz, hogy ilyen nincs. Merj tovabblepni, mar itt, a gyk-n is sok segitseget, tamogatast kaptal. Ergo: tudnak rajtad segiteni. Olyantol menekulj, aki lekicsinyli, semmibe veszi az erzeseid.

Sok sikert, vigyazz magadra.

2020. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor nem en reagalom tul? Koszi a valaszokat!
2020. aug. 31. 22:01
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező neked nem pszichológus hanem pszichiáter kell.
2020. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hagyod ott akkor magadnak köszönheted. Látod hogy mit csinál érzelmileg manipulál ha valamit nem akarsz akkor nem mész el. Segíts magadon ez a megoldás válts. A másik opció hogy ott maradsz es szenvedsz.
2020. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Barcsak egyszeru lenne a keplet. Most olvastam utana hogy akit manipulalnak azert sem tud elmenni mert az onbizalmat el veszik
2020. aug. 31. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!