Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Köztetek van olyan,akinek van...

Köztetek van olyan,akinek van gondnoka?Minden esetben gáz?

Figyelt kérdés
Nekem bipoláris zavarom van,ès nincs vele különösebb bajom.Van kèt gyerekem.Az egyik lakik velem.Eddig nem volt szüksèg gondnokra,ès most is ,csak javasolták.Van olyan családtagom ,aki kitudott trükközni,ès taktikásan hozzájutni a pènzemhez.Engem korlátozóra akarnak tenni vèdelem cèljából.

2020. szept. 1. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
64%

Nekem volt egy évig, mivel autista vagyok, nem volt munkám, nagyon rosszul éreztem magamat, és káosz volt nálam. Már előre kirendelték. Habár tulajdonképpen nem korlátozott, sőt lecserélte a ruhatáramat, mégis úgy éreztem, hogy teljesen fölösleges ez az egész hercehurca. Aztán a szakértő megállapította, hogy nincs rá szükség, így körülbelül egy év volt.

Kedves kérdező! Átvertek engem is, téged is. Okos embereket is átvernek, Mérő Lászlót is sikerült. Ugyan segíthet valaki vigyázni a vagyonodra, amikor mániás szakaszban vagy, az életedre, amikor depressziós vagy, de aki gondnokod lenne, az is csak ember. Vele is megeshet, hogy átverik.

2020. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!