Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt gyógyult pánikbetegek?

Vannak itt gyógyult pánikbetegek?

Figyelt kérdés

Nektek hogy sikerült kimászni belőle? Szükséges volt gyógyszeres kezelés vagy sem? Ha valaki választ adna nekem ezekre, sokat segítene.


16



2020. szept. 1. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak itt gyógyult pánikbetegek?"

- jelen

"Szükséges volt gyógyszeres kezelés vagy sem?"

Igen.

2020. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. De egy 12 éves történetről van szó, szóval nem volt egyszerű feladat.
2020. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből nem lehet kigyógyulni. Tünetmentessé lehet viszont válni a gyógyszerrel. Azonban a gyógyszer letétele után legkésőbb pár éven belül visszakúszik.
2020. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tünetmentes vagyok. Sajnos, csak gyógyszerrel.
2020. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:
70%
Én az voltam nagyon sokáig, de nem voltam hajlandó orvoshoz menni, mert magam akartam megoldani. Barátokkal fűvel és extasy együttessel sikerült magamra találnom. 3 éve boldog vagyok.
2020. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Miss Endzsi ***** válasza:
70%
Megjegyzem, hogy súlyos volt az állapotom számomra. Volt, hogy az anyukámat sem ismertem fel, rettegtem tőle, emberek között is jelentkezett, folytonos volt a mellkasszorítás, depresszív hangulat. És a legkisebb kimozdulás a komfortzónámból pánikrohamal járt. Mi miatt jelentkezik nálad?
2020. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!