Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki hogyan és mennyi idő alatt...

Ki hogyan és mennyi idő alatt gyógyult ki a pánikbetegséből ill. szorongásból?

Figyelt kérdés

Ki hogyan és mennyi idő alatt gyógyult ki a pánikbetegséből ill. szorongásból?

Én attaraxot és scippát szedek jelenleg és egy pszichoterápia vár még rám . Valaki végig járta ezt az utat?


2019. febr. 20. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mennyi idő kell hozzá, az attól is függ, hogy milyen súlyos, amikor elkezdik a kezelést. De másodlagos kérdés, hogy mennyi ideig tart, az a lényeg, hogy ha végigcsinálod, akkor sikerülni fog kilábalni belőle.
2019. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hónap. Zoloft+Rivotril.
2019. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából van nálam sokkal súlyosabb , nekem pl nincs olyan problémam hogy ne mernék kimenni az utcára stb . Pszichiáterem azt mondta hogy szorongáson alapuló stressz okozta pánikrohamok/ rosszul létek. Rossz gondolatok, rossz kedv és félelem az újabb pániktól. Elküldött pszichológushoz akivel egyéni pszichoterápiam lesz. Jógára is elmegyek azt mondják az is sokat segît.
2019. febr. 20. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:

2.5 èv alatt magamtól,segítsèg és gyógyszer nèlkül. Nem volt egyszerű! A házból sem mertem egyedül kilépni az elején.

Én felismertem,hogy a szédülést, 120 feletti pulzust,a fulladást stb mind a pànik okozza. És legyűrtem.

Az volt a .ar,hogy a szülés utàn szívritmuszavarom lett. Meg kellett tanulnom elvàlasztani a kettőt egymàstól. Ma már megy,egyedül megyek koncertre tavasszal másik városba.

Én kitartàst kívánok mindenkinek,és azt mondom,bízni kell magatokban! Nem mindig a nyugtató a megoldàs rögtön.

2019. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De magadtól hogy sikerült ?

én is kitartást kívánok mindenkinek :(

2019. febr. 21. 08:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy tudatosítottam magamban,hogy a tünetek NEM VALÓSAK. Ennyi. Innentől jöhet bármi...hiszen tudom,hogy csak az agyam szórakozik. Ennyi. Azóta nem is volt pánikrohamom. De ez sok idő volt azért egyedül...több,mint 2 év.
2019. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!