Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki milyen mellekhatast tapaszt...

Ki milyen mellekhatast tapasztalt frontinnál? Alkoholt mennyire kell kerulni ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg az orvosod. Teljesen kerülni kell az alkoholt. A frontin nagyon erős nyugtató. Próbáld inkább a problémát kezelni. Ezzel csak elnyujtod a dolgokat. A kiváltó ok az ott fog lebegni fölötted és frontinnal esélyt sem adsz magadnak feldolgozni...
2020. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A frontinál semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam! 5 évig szedtem, anyukám szedett le róla, mert megunta, hogy nyugtatózok. (Azóta újrakezdtem csak mással.) Nekem nagyon bevált a frontin, napi 2mg-ot szedtem belőle. Alkohol.. néha ittam rá, hogy ütősebb legyen, semmi bajom nem volt tőle. De nem tudhatod belőled mit váltana ki, szóval inkább ne igyál ha vettél be frontint!
2020. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alkoholt ne igyál mellette egyáltalán, mert torzítani fogja a gyógyszer hatását.

Amikor szedtem nálam csak általános/enyhe mellékhatások jelentkeztek, mint fáradtság, aluszékonyság, tompaság és enyhe szédülés.

A mellékhatások és a gyógyszer erőssége nagyban függ attól is hogy milyen milligrammot szedsz belőle, például a 0.25-ös a leggyengébb, általában alvászavarokra szokták kiírni. Minél nagyobb miligrammot szedsz, annál erősebbek lesznek a mellékhatások, de függ a saját szervezetedtől is. Két, ugyanolyan testsúlyú ember néha teljesen eltérő hatást tapasztalnak.

Én kb. 1-2 hónapig szedtem, antidepresszáns mellé. A doki leállított róla ezután, mivel nagyon nagy esély van arra hogy rászokjak, amit nyílván el akart volna kerülni.

2020. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb 10 éve szedem rendszertelenül, amikor éppen pánikolok valamiért (havi 1-5 alkalommal 0.25-0.5 mg) még nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást, illetve nem is tartom különösen erősnek ebben a mennyiségben. Mindenkinek más gyógyszer válik be, nekem ez rendkívül sokat segített, hogy normálisan tudjam élni az életem. Cserébe: soha egy korty alkoholt sem iszok, mert nem lehet tudni hogy mikor kell a gyógyszer.
2020. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tundegoncznagy36 válasza:
A frontint én alkohollal együtt is használtam. Nem jó kombó. Bár én ittam alkoholt amikor szedtem. Álmosabb voltam és néha össze is estem. Engem orvosok szedtek le a frontinról a kórházban. Mellékhatása nem volt a frontinnak. Egy ami bejött vele kapcsolatba a hozzászokás. a kórházban azt hittem hogy meghalok amikor lejöttem róla.
2020. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!