Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Floxet tapasztalatok?

Floxet tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szorongásos depresszióra írták fel ezt a gyógyszert, illetve régebben anorexiával küzdöttem. A kérdésem az lenne, hogy mennyi idő után kezdett el hatni(10mg ról lenne esetemben szó), mit vettél észre magadon, mi változott? Esetleg van valamilyen hatással a testsúlyra?



2019. dec. 18. 13:18
 1/3 anonim válasza:
100%
egy havi adagot szedtem belole vegig, 20mg-osat. a szorongas kb 2 het utan csokkent, de sokkal ingerlekenyebb lettem tole, jobban ingadozott a hangulatom de a nagyobb melypontok kimaradtak. de meg igy is veresre karmoltam/vagtam magam amikor valami elkattant bennem, ami elotte nem volt jellemzo, jobban tudtam kontrollalni az ilyet. a testsulyom elenyeszo mertekben csokkent, nem volt nagy hatassal az etvagyamra. nekem is szorongasos depresszios cuccra irta fel a pszichiater, aminek csak utananeztem mar, nem igazan tudtam vele azonosulni, bar reszben stimmeltek a tunetek. de mivel a gyogyszernek tobb volt a mellekhatasa mint a haszna, igy inkabb szepen abbahagytam, nyilvan ezt ne csinald, mert majd a pszichiater jobban tudja mi kell neked. egyebkent nem vagyok ellene a gyogyszereknek, csak ez nem eppen a tovabbi egyuttmukodest valtotta ki belolem, majd egyszer ha raszedem magam visszamegyek es keresunk mas megoldast, csak ez nekem tobbet artott mint hasznalt.. remelem neked bevalik es jobban leszel
2019. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legenyhébb antidepresszáns. Mindenki máshogy reagál, elvileg ettől lehet a legkevésbé hízni. Én fogytam tőle, és a hangulatom is eléggé... Szanaszét volt. De mindenképp érdemes várnod pár hetet rád hogy hat.
2019. dec. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 20mg-osat szedtem, azon kívül, hogy megölte a libidóm nem volt vele gond.

Sok másikat próbáltam már, amíg szedtem ez volt a legelviselhetőbb.

Egyébként anno engem is ezzel (mármint a szorongásos depresszió) diagnosztizáltak, végül kiderült, hogy bipoláris vagyok.

2019. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!