Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vadaskerttel tapasztalatok?

Gabriella_kovacs246 kérdése:

Vadaskerttel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, pszichológus által megállapított bulimia, szorongás, depresszió és testképzavarral. 2 hét múlvára kaptam időpontot pszichiátriára, mert a pszichológus nem volt elég. Kiváncsi lennék, hogy mire számítsák. Hallottam, hogy bizonyos esetekben befektetik a betegeket.

2020. szept. 3. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vadaskertbe mindig befekvés van, vagy nappali kórház(csak este alhatsz otthon). Általában 2 hetet kell bent lenni, megfigyelnek és diagnosztizálnak.
2020. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak jókat tudok róla mondani. Nagyon kedvesek az ott dolgozók, jó a légkör.
2020. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
85%

Egy pár hete kellett befeküdnöm bipoláris zavar gyanúja miatt (öngyilkossági kísérletet követően pszichiáter küldött el Budapestre). Barlang osztályon kezeltek, és csupa jót tudok mondani. A foglalkoztatók iszonyatosan jófejek, nyilván vannak szigorúbbak, de nekem nem volt problémám velük, és nekik sem lesz velük, ha betartod a szabályokat. Nos a szobák leharcoltak, rengeteg írás a falon és ágyakon amiket persze én is bővítettem :D A kaja nekem túl sós volt, de a végére hozzászoktam, te is vihetsz kaját de nem ajánlom mert 4szeri bőséges étkezés van minden nap, én fel is szedtem néhány kilót.

Az orvosok is kedvesek, és tudnak segíteni ha te is akarod a segítséget.

2020. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szobalint12 válasza:
Nagyon kedvesek. A barlang osztálynak van egy néha nagyon tahó nőcije, de egyébként rendes gyermekpszichiátria.
2021. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
27%
Az ápolók rendesek sokszor többet segítettek nekem mint az orvosok/pszichológusok,az orvosok,pszichiáterek,pszichológusok meg olyan hogy is mondjam,tipikusak,olyan ridegen átérzés mentesen kezelik a problémáinkat,míg az ápolók jobban át érzik min megyünk keresztül,(vagdosás meg öngyilkossági kísérletek miatt kerültem be,azaz mondhatni depresszió vagy mi) orvosokat,pszichiátereket,pszichológusokat nem tudom nagyon dicsérni,mert csak gyógyszerrel tömtek.de az ápolók nagyon rendesek átérzik a problémáinkat és nem 1x volt olyan hogy este nem tudtam aludni és a fél estét át beszélgettem velük meg hasonló.az ápolók jobban embernek kezeltek minket és nem néztek le minket ami a orvosokról nem mondható el,de az attól is függ gondolom hogy ki mikor van bent és éppen milyen ápoló/orvos csapat van.
2021. okt. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!