Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok nekem tapasztalatokat...

Tudnátok nekem tapasztalatokat, véleményeket írni a Vadaskert intézményről?

Figyelt kérdés
Nekem december 10-én kell bemennem, és 15-én jövök haza, szóval egy hétig bent tartanak megfigyelésre és kivizsgálásra. Sok jó dolgot hallottam, és olvastam róla, így hát elég izgatott vagyok. Az egyik barátom 3-4 hétig volt bent bipoláris depresszióval/zavarral, és bár volt elkülönítőben, szerette a helyet, és az ott töltött időt is élvezte. Én 4 betegség (ha nevezhetem így "őket") gyanújával leszek bent, ami nem más mint depresszió, szorongás, kényszerbetegség és evészavar. Pár dolgot én is tudok, mint például, hogy a zsebpénzt és telefont elveszik, vagy hogy van egy konkrét napirend is. A Barlang "osztályra/részlegre" megyek. Ha valaki volt ott, akkor kérem mesélje el, hogy milyen volt, mit csináltak, és mire lehet számítani. Előre is köszönöm!
2018. nov. 28. 12:02
 1/2 anonim válasza:
78%
Én 3 hónapot voltam ott.. ha akarod privátban elmesélem. Borzalmas volt. De az én érdekemben tettek mindent.
2018. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jót nem tudok mondani róla, borzalmasan bántak a lányommal.
2018. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!