Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy tartalmasabb...

Mit tegyek, hogy tartalmasabb legyen az életem?

Figyelt kérdés
Egész nap csak otthon ülök és a telefont bámulom. Teljesen üresnek érzem magam, ingerszegény környezetben vagyok és ezt már nem bírom. Elkezdtem szorongásoldót szedni, hogy érjen valami inger(a hatása), de alig érzem. Anyukám nem foglalkozik velem és a húgom se. Kellene valami tevékenység, amit élvezek. Régen volt egy kamu fb profilom, ahol azt a szerepet játszottam, hogy 156 emberként válaszoltam az ottani barátnőm üzeneteire. Ez sajnos megszűnt 2017-ben, mert hónapokig nem értem rá válaszolni, és olyan márpedig nincs, hogy "156 ember" nyomtalanul eltűnjön. Szeretem a katasztrófafilmeket, a gyilkosokról szóló filmeket és mindig azt kívánom, hogy a tettes büntetlenül megússza. Szeretek manipulálni, kóros hazudozó vagyok. Régen írtam naplót, hogy később vissza tudjam olvasni, sajnos egy negatív esemény hatására abbahagytam. Észrevettem magamon az antiszociális személyiségzavar tüneteit(nincs empátiám,se lelkiismeretem), és hivatalosan borderline diagnózisom van. Lehet a kettő egyszerre? Az észrevételemet nem merem elmondani az orvosnak, lehet, hogy utána már nem tudnám manipulálni. Az életem egyetlen értelme a frontin, arra vágyom folyamatosan, de anya nem engedi, hogy szedjem. Kifejtette, hogy nem lakhatok nála, ha szedem, elköltözni pedig még nem akarok. Majd ha készenállok elköltözni, akkor feliratom a frontint, most egy enyhébbet szedek, anya ezt is alig viseli el. Folyamatosan unatkozom, nincs mit csinálnom. Barátaim nincsenek, (senki a világon) párom sincs. Tudnátok tanácsot adni, hogy mivel töltsem az időmet? (Szeretek pubg-zni és Hexxitezni de az se jó egyedül)

2020. szept. 4. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv hány éves vagy?

Írd le privátban jó?

Hát nem tudom én bírom a beteg témákat úgyhogy.

2020. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miből élsz?
2020. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyám tart el. Hamarosan megyek dolgozni. De a kérdésre válaszoljatok
2020. szept. 4. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Dolgozz, költözz el és tartalmas lesz az életed magától.
2020. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég érdekes a személyiséged, én is szeretek gyilkosokról dokumentumfilmeket nézni.

Nincs esetleg valami hobbid? Sportok, esetleg bűnügyi podcastok amiket szívesen hallgatsz stb?

Szerintem mindenképpen mondd el az orvosodnak is ezeket!

2020. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyakorlott a szakmában, akkor feleslegesen próbálod manipulálni.

Különben teljesen átérzem a helyzetet, mivel nekem sincsenek barátaim évek óta, üresnek érzem magam, és sokáig én sem csináltam semmi hasznosat, amióta egyedül vagyok.

Az életem most kezd megváltozni (kilépés a gödörből). Külföldre készülök és én is egy munkás leszek hamarosan. Ez jót fog tenni neked is meg nekem is. Emellett tanulok 2 idegen nyelvet és olvasgatok dolgokat, fejlesztem a látóköröm, mert a tudás sosem árt. Ha rosszul érzem magam, akkor táncolok vagy új koreográfiát tanulok vagy éneklek. Pénz nélkül is sok hobbid lehet. Vágj bele. Üdv.

2020. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!