Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalat a Varga féle...

Csücsönke kérdése:

Tapasztalat a Varga féle Neonax gyógygomba kapszulával kapcsolatban szorongásra,bipoláris mániákus depressziós zavarra?Volt javulás a betegséggel kapcsolatban,vagy csak kidobott pénz volt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 11:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
13%

5: aminek nincs mellékhatása, annak hatása sincs!


Ha nem lőhet mellé, akkor az placebo.


Sok pénzért SEMMI.

2020. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Aki nem tud tapasztalatot írni,egyáltalán ne írjon,mert nem vagyok kíváncsi az okosokra,akik tudják,min mentem már keresztül.Ítélkezni könnyű,pedig fogalma nincs egyiknek a másikról.Nem kioktatásokra vagyok kíváncsi,hanem tapasztalatokra
2020. szept. 8. 12:41
 13/32 anonim ***** válasza:

#9: megelőztél! :)


Pont ezt akartam írni.


Ő már eldöntötte, hogy mit akar - és ehhez itt bólogató jánosokat keres....

2020. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
#12: senki nem ítélkezik! Hanem a józan eszét használva, viszonylag elfogulatlan véleményt mond.
2020. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
79%

Tapasztalatot akarsz?


Nem ismered a kognitív disszonancia elnyomása nevű helyzetet?


Aki konkrét tapasztalattal rendelkezik, általában kidobott ezekre a kuruzslós cuccokra egy rahedli pénzt. És emiatt - a saját lelke nyugtatására - úgy gondolja, hogy használt is a cucc.


De egyáltalán nem objektív a véleménye.

2020. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%
13-as....egyetértek! És mindeki csak kioktat és okoskodik. Hát így sose fog meggyógyulni és isten őrizzen tőle minden pszichológust, pszichiátert, mert hozzá képest mindenki hülye.
2020. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

#16: Dunning-Kruger pozitív... ;-)


[link]

2020. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ,azt pedig még úgy,mennyire hamar érkeztek.

A válszok elgondolkodtatók.Mindenki próbálta,gondolom ezért a sok negatív vélemény.Legalább megkímélem magam a pénzkidobástól.Örülök,h a kommentelők nagy része megtalálta a maga kis bólogató jánosát.Legalább egyetértés volt,ha már tapasztalatból senki nem tudott írni.Én úgy gondoltam,fűben fában orvosság,de hát én is tévedhetek.Jobb az,ami a gyógyszerlobbi által van kiadva,tele minden mással,amire már a szervezetnek nincs szüksége.Nah mindegy.

Reméltem h lesz vki,aki esetleg kipróbálta,érdemes e nekem is,de ez falba ütközött.

További szép napot mindenkinek!

2020. szept. 8. 12:50
 19/32 anonim ***** válasza:
17-es...hát ez jó kérdés:-)
2020. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%

18: gyógyszerlobby...


Mert persze ezek a gyógygombák és egyéb "csodaszerek" ingyen vannak ugyebár...

Ja, nem!


Sokszázezer forint kapsz esetleg REMÉNYT.

Nettó placebo-t.


Ha meg előveszed a józan eszedet, és véggigondolod, hogy egy gyógyszer kifejlesztése hány év (egyes esetekben évtized), akkor jobb ha magad alá húzod a farkadat, és meaculpázol...


A gyógyszergyárak senkire nem erőltetik rá a szereik szedését.

2020. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!