Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kikerülni ebből...

Hogyan lehet kikerülni ebből az állapotból?

Figyelt kérdés
Kilátástalannak látom az életem. Nem tudom mit kellene dolgoznom, mi az amiből lenne pénzem is élvezném is. Csinálom munka mellett az egyetemet, de nincs meg a nagy motivációm, ez a talán jobb lesz az életem, mert lesz diplomám nem tud motiválni most. Az egészségem nem túl jó sok éve egy komolyabban vannak migrénjeim és nagy eséllyel azért lehet, hogy depressziós is vagyok. A barátnőmmel kapcsolatban is sokszor felmerül bennem a kétely, hogy biztos ő az igazi stb. Szóval mindenen agyalok, mindent bizonytalannak érzek, sokszor ott hagynám a munkát, sulit, mindent mert annyira elegem van az életből. Persze előfordult rosszabb napjaimon az öngyilkosság gondolata, mert milyen egyszerű lenne, de nem opció mert másnak azért nem lenne az. Bármi értelmes gondolatot szívesen fogadok.
2020. szept. 9. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az igazi nem létezik. Par nagyon szerencsés ember talál magának egy olyan párt, aki még hasonlít is rá, egyébként nincs ilyen.

Csak a szakembert tudjuk itt ajánlani, ő tudja, hogy milyen kezelésre van szükséged.

Nekem 4 féle mentális betegségem van, az öngyilkosság gondolata mindennapos.

2020. szept. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos orvos segíthet csak,

Én is beteg vagyok

2020. szept. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj ne aggodj, szerintem ezen nagyon sok huszonéves átmegy köztük en is. Végig dolgoztam egyetem mellett, pedig nem szerettem a szakot se a munkám nagyon dehát ez van... tele voltam kételyekkel mi lesz higy lesz nem tudom mit akarok megéri-e stb. Nyilván ilyenkor mindenkiben felmerül h mi értelme az életnek nem lesz jobb stb..irigyeltem az embereket akik tudták mar rég h mit akarnak merre tartanak de a többség nem ilyen
2020. szept. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*azota lett egy remek munkám akit el se tudtam képzelni korábban és végre úgy érzem tart valamerre az eletem
2020. szept. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!