Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ebből a 22-es...

Hogyan tudnék ebből a 22-es csapdájából kikerülni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy introvertált srác vagyok, aki szeretne eljárni bulizni mert vonz az ötlet, a zene stb. Viszont ahogy elmegyek legtöbbször nem érzem magam jól és inkább csak otthon lennék.

Ez azt eredményezi hogy tulajdonképpen így nekem egy állandó szomorúságot okoz a gondolat mert nem tudom magam így jól érezni. Elmegyek azért érzem magam szarul, nem megyek el akkor ezért. És állandóan ez van. Hihetetlenül frusztrál az egész. Úgy tudnám leírni hogy nem az okoz nekem boldogságot amit szeretnék csinálni és ez egy nagyon fura érzés nekem. Hisz logikusan az következne nem? Hogy ha szeretünk valamit akkor azért szeretjük mert élvezzük? Viszont én rendkívül vagyok arra hogy nyissak kifelé és amint ez megtörténik zárok is be, majd pedig depizhetek egymagamban.

Valami tanácsotok van hogy mit kezdjek magammal azon kívül hogy ássam el?


21f


2020. szept. 11. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó helyre mész, rengetegféle program van. Próbálgasd, melyiken érzed magad jól!
2020. szept. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

"állandó szomorúságot okoz a gondolat"

Foglald el magad másféle gondolatokkal.

2020. szept. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha egyébként is sokszor jelentkezik ez az érzés (szomorú vagy, helyedet nem találod, elmész valahova de utána már máshol szeretnél lenni stb), akkor érdemes lenne pszichológus segítségét, tanácsát kérni, sokat tud segíteni.
2020. szept. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Jaa és gyógyszereket meg egyebeket ne próbálgass "lelki problémáid enyhítésére", szerintem.
2020. szept. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Még otthon benyomsz 1-2 sört + 1-2 konyakot, akkor oldódik a szorongásod. Ha párszor jól érzed magad ezután a bulikban, akkor utána alkohol nélkül is jól fogod.
2020. szept. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel én is így voltam. A legrosszabb a szombat este volt, amikor tudtam, hogy mindenki bulizik én meg otthon ültem. Nekem az segített, hogy hasonló emberek társaságában mentem el "bulizni". Ez inkább csak abból állt, hogy ültünk egy asztalnál egy szórakozóhelyen, beszélgettünk, iszogattunk. 1-2 sör valóban csodákra képes, oldódik a hangulat, így más emberekkel is könnyebb kapcsolatot létesíteni.

Így voltam is "bulizni", meg nem is.

Én főleg olyan helyen nem érzem magam jól, ahol rengetegen vannak és ordít a zene.

2020. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!