Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan törjek ki a 22es...

Hogyan törjek ki a 22es csapdájából? Mi a megoldás arra ha a problémát önmaga miatt nem lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű, de azért vidáman fogom fel a dolgot, küzdök mennék előre. Az életben fontos dolgokat 3 csoportra osztanám. Egészség, párkapcsolat, pénzügyek.

Volt november végén egy autó balesetem, autó hiteles volt totálkár nagy baj de nem sírok rajta. Volt egy szegycsont törésem felépültem, a bíróság megfingat majd egyszer tudat alatt zavar de igyekszem kizárni.

Ahhoz, hogy anyagilag rendbe jöjjek és fejlődjek (30 vagyok szüleimmel lakom)házat vegyek dolgozni kellene... (autóhitelt ki kell váltani hitellel ahhoz 3 hónap tp mentes munka kell) erre kijött az aranyerem. Nem fáj de vérzik... március 20.ra kaptam időpontot a prochtológiára. Addig szenvedhetek vagy tp de akkor hitelkiváltó hitelt bukom.

Szerelem, nekem hangsúlyozom nekem randihoz kellett autó nem tudom elképzelni, hogy ne autóval menjek első randira. Na igen ezen is túlléptem, lenne esélyem randizni erre kijött a egy rohadt nagy herpesz az arcomon, na most aranyér+herpesz az munkám szempontjából se jó.....

1,5 hónapja szedek múltivitamint, c vitamint,fogyasztok zöldséget (import kaliforniai paprikát főként) mozgok, edzenék is de az aranyér miatt nem lehet. Na igen lányoknál egy izmosabb test megdobná az esélyeimet, de ez ellen is tesz a testem.

Tudom,minden testi bajom tüneti kezelését de valahol összefüggnek a dolgok szerintem agyban van a gond..valahogy mentálisan kellene ezen túllépni. Megvan bennem a szándék a jóra de vagy a testem, vagy a szerencsétlenség megakadályoz ebben. Mindig elindulok a jó(nak tünő) úton de mindig leesek róla.



#munka #társkeresés #cél #előrehaladás #pozitívéletszemlélet
2017. febr. 19. 11:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit összeszedtlen, de ami még kimaradt ha szedek márkás multivitaminokat iszom 25%os gyümölcs leveket....elvben teszek valamennyit a herpesz kialakulása ellen mégis kijött ez valami más...
2017. febr. 19. 11:40
 2/3 A kérdező kommentje:
Na csak a címkérdést nem magyaráztam meg: Úgy tartom, boldog kiegyensúlyozott lennék a szerelem és anyagi téren akkor az egészség is alakulna. De mivel amikor valamit haladhatnék inkább megbetegszem ezért nem tudok egészséges lenni....na igy 22es csapdája.
2017. febr. 19. 11:52
 3/3 jeverezi ***** válasza:
nem tudom mit tegyél
2017. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!