Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is érze ételundort Frontin...

Más is érze ételundort Frontin bevétele után?

Figyelt kérdés
Beszedtem munka előtt 1.5 mg-ot. Minden ilyen eset után órákig furcsán érzem az ízeket, úgy hogy mellette éhes vagyok. Meg furcsa utóízt érzek a számban.

2020. szept. 11. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez normálisnak mondható. A Frontin alprazolámot tartalmaz, ami a központi idegrendszer működését befolyásolja, így elég sokféle mellékhatása lehet - akár az is, amit leírtál.


Idézek a betegtájékoztatóból:

"Gyakori mellékhatások (100-ból 1-10 beteget érint):

Étvágycsökkenés, zavart állapot, depresszió, tájékozódó képesség zavara, járás-és egyensúlyzavarok, koordinációs zavarok..."


Bővebben infó a Frontinról itt: [link]

2020. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
A frontin még méregnek is kegyetlen, nemhogy gyógyszernek.
2020. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom. Nem is szedem rendszeresen. Nagy ritkán beszedek több miligrammot, hogy lenyugtasson rendesen.
2020. szept. 11. 15:07
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Aki nem szedi rendszeresen és bevesz 1,5mg-t az totál kiüti magát. Nehezen hiszem, hogy az étvágyaddal foglalkoznál. Kamu.
2020. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Régebben kemény gyógyszerfüggô voltam. Ebből maradt annyi hogy bizonyos időközönként beszedek x mennyiséget. A szervezetem tolerancia szintje nem sokat változott hiába álltam le 5 éve. Arra ügyelek hogy ezek az alkalmak ne legyenek gyakoriak a függőség újbóli kialakulása miatt.

Mivel a kérdésem nem a beszedett mennyiségre utalt, és nem arra, hogy mennyire lennék kiütve, nem tartottam lényeges információnak az előéletemet. A munkahelyemen vagyok és nem épp a kiütöttség jeleit mutatom. Na de ez nyilván kamu.


Szerinted felmerülne bennem a kérdés, ha nem szedtem volna be? Vagy egyáltalán milyen alapon állítod, hogy kamu? Vagy ha annak tartod mièrt nem lehet szimplán tovább görgetni?


Másoknak köszönöm a hozzászólását

2020. szept. 11. 16:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálam a teljes ellazultság érzése 4mg-nál kezdődik. A 1.5 az amit egyáltalán megérzek. Hidd el én irigylem legjobban azt akinek elég a 0.25.
2020. szept. 11. 16:18
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

A különböző benzodiazepinek különböző hatással vannak az étvágyra.

Alprazolam (Frontin, Xanax, Helex) tipikusan étvágycsökkentő, de pl. a klórdiazepoxid (Elenium) tipikusan étvágynövelő.

2020. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyan nem szedtem gyakran, de én sosem éreztem tőle ilyet. Csupán jó kómás lettem tőle és aludtam kicsit. Viszont a memóriám az másnap mindig katasztrofális volt.
2020. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Te ugye most trefalsz? En ezen elek, 0,25 mg-os a legkisebb egyseg. Tehat te tiz darab Xanaxtol, amitol mas cipostol ket napig alszik, nem elvezed az evest. Akkor a gyogyszer mellekhatasa a tuladagolas?

Eletszerutlen amit irsz nagyon.

2020. szept. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oke, tehat akkor nem Xanaxrol, hanem drogozasrol beszelunk. Itt mar konnyen johetnek az apro kellemetlensegek. Minden guny nelkul, megis, mire szamitasz. En szedtem be 16-ot parszor,mikor nem akartam gondolkodni, es nem aludtam. De az klinikai allapot volt, valljuk be.
2020. szept. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!