Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is érze ételundort Frontin...

Más is érze ételundort Frontin bevétele után?

Figyelt kérdés
Beszedtem munka előtt 1.5 mg-ot. Minden ilyen eset után órákig furcsán érzem az ízeket, úgy hogy mellette éhes vagyok. Meg furcsa utóízt érzek a számban.

2020. szept. 11. 14:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

1 egész 5 tized miligrammról beszélünk. Milyen drogozás? Meg milyen 10db? Mikor mondtam ilyet? 0.25 az plecebo, lehet ez a legkisebb egység.

Most képzeljük el hogy beszedtem kemény 1.5 mg-ot, és lenyomtam egy 12 órás műszakot. Cipőben bealvás és drogozás nélkül.

Ha jól tudom a terápiás adag teteje napi 4mg. 1.5 messze van a túladagolástól. Nagyon.

Ès igen az a problémám hogy émejgést érzek ha eszek. Amúgy meg van étvágyam de nem tudok rendesen enni mert máshogy érzem az ízeket mióta bevettem. Többször is érzetem már ezt utána, és az érdekelne hogyan lehet ezt elkerülni.

2020. szept. 12. 01:28
 12/12 A kérdező kommentje:
3db 0.5 mg-osat vettem be. Biztos egyből drogos vagyok.
2020. szept. 12. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!